1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kërkoj Windows 7 ISO download

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga pumma, 12 Janar 2019.

 1. pumma

  pumma Anëtar i Njohur

  Postimet:
  597
  Pëlqimet:
  47
  Pikë nga trofetë:
  58
  Pershendetje shok, deshta te download nje Windows 7 iso file a ka dikush prej juve nje link te win 7 te mire ?
  linkun mundeni edhe ne pm

  Faleminderit!
   
 2. albion65

  albion65 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  158
  Pëlqimet:
  31
  Pikë nga trofetë:
  43
 3. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  313
  Pëlqimet:
  108
  Pikë nga trofetë:
  43
  lyp en getintopc aty i ki krejt programet qat duhen
   
  pumma pëlqen postimin.
 4. pumma

  pumma Anëtar i Njohur

  Postimet:
  597
  Pëlqimet:
  47
  Pikë nga trofetë:
  58
 5. albion65

  albion65 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  158
  Pëlqimet:
  31
  Pikë nga trofetë:
  43
  Merre ne qat link qe ta dergova se mue mkan bo super, edhe merre mandej kete programin:
  Windows USB/DVD Download Tool
  Per me bo boot ne cd ose usb.
   
  pumma pëlqen postimin.
 6. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,814
  Pëlqimet:
  1,263
  Pikë nga trofetë:
  243
  i ke ne PM

  mendoj se pro edition eshte ajo qe te duhet
   
  Elion1 dhe pumma pëlqejnë postimin.
 7. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  313
  Pëlqimet:
  108
  Pikë nga trofetë:
  43
  a osht me product key qajo pro edition se edhe mu pom duhet
   
 8. aksham

  aksham Anëtar i Njohur

  Postimet:
  923
  Pëlqimet:
  31
  Pikë nga trofetë:
  48
  Nese kerkon Win 7 me product key ateher sdi pse kjo tem esht qel kurse ajo esht jasht rregullave
   
 9. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,814
  Pëlqimet:
  1,263
  Pikë nga trofetë:
  243
  nenkupohet qe kerkesa te tilla nuk lejohen ne publik (vetem ne pm)

  por ka dhe nga at qe kerkojne vetem media/disk download

  https://www.microsoft.com/en-us/software-download/windows7
   
  Elion1 pëlqen postimin.
 10. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  313
  Pëlqimet:
  108
  Pikë nga trofetë:
  43
  nuk eshte jasht rregullave veq pyeta une nuk lypa kurgjo
   
 11. Elion1

  Elion1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  244
  Pëlqimet:
  40
  Pikë nga trofetë:
  38
  Desh ta hap nje tem te re po veq koka tema, kush ka mundesi me ma gjet Windows xp, windows 7 Ultimate dhe windows 10pro po te jen untouched dhe iso. flm per mirkuptim.
   
 12. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,256
  Pëlqimet:
  1,266
  Pikë nga trofetë:
  358
  Antari ka kerku Windows 7 ISO, dhe nuk ka kerku Product Key per to, dmth nuk ka asgje jasht rregullores.
  Une per vete te sugjeroj qe ta shkarkosh direkt nga serveret e Miscrosoftit, permes programit Microsoft Windows and Office ISO Download Tool, te cilin mund ta shkarkoni ne Heidoc.net

  Ndersa per Product key eshte e ndaluar kerkesa e tyre.
   
 13. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,814
  Pëlqimet:
  1,263
  Pikë nga trofetë:
  243
  Elion1 pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...