1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Windows 7 .ISO 32 dhe 64 bit

Tema tek 'Microsoft Windows' e hapur nga Slumerican, 11 Maj 2019.

 1. Slumerican

  Slumerican Anëtar Aktiv

  Postimet:
  151
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje, me duhet Windows 7.iso 32bit dhe 64bit (HomePremium mundsisht po nuk lun edhe aq rol qfar do)
  Pom doket e kom pa para disa ditve dikush prej antarve e ka postu po nuk po muj me e gjet tash.

  Faleminderit paraprakisht.
   
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,163
  Pëlqimet:
  904
  Pikë nga trofetë:
  243
  Last edited: 11 Maj 2019
 3. F.Ndrecaj

  F.Ndrecaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  160
  Pëlqimet:
  79
  Pikë nga trofetë:
  53
 4. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,163
  Pëlqimet:
  904
  Pikë nga trofetë:
  243
  @F.Ndrecaj

  kujdes me keto AiO se mund te marresh dhe ndonje "extra"
   
  @science pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...