1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

windows 7 games free

Tema tek 'Të Ndryshme' e hapur nga berl01, 25 Tetor 2017.

 1. berl01

  berl01 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  198
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  18
  prsh. antar kam laptop win. 7 ultimate amundem te luaj naj loj me kto performanca 1. ram 4gb. 2.intel(r) core(tm) i5 m480 2.67ghz. me tregoni a mundem ajo.https://ibb.co/fRzpvm
   
  Last edited: 25 Tetor 2017
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,513
  Pëlqimet:
  571
  Pikë nga trofetë:
  243
  karta grafike?
   
 3. berl01

  berl01 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  198
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  18
  Nvidia geforce 310m
   
 4. Misteriozi

  Misteriozi Anëtari i muajit I

  Postimet:
  1,986
  Pëlqimet:
  214
  Pikë nga trofetë:
  83
  GTA Vice City + Counter Strike 1.6 mundesh me lu pranojn grafik edhe me 256 MB .
   
 5. berl01

  berl01 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  198
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  18
  Flm shum cila asht faqja ma e mir per download se po ka shum virusa
   
 6. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,513
  Pëlqimet:
  571
  Pikë nga trofetë:
  243
  PM
   

Shpërndaje faqen

Loading...