1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

windows 7 apo windows 10

Tema tek 'Microsoft Windows' e hapur nga adnan73, 8 Maj 2017.

 1. Irfan Beluli

  Irfan Beluli Anëtar

  Postimet:
  46
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  33
  Si do qe te jet ose si do qe te thojn te tjeret une perfundimisht ta them Windows 10 eshte ende si thojn Populli TAZE nuk ka as TESTE shum nuk ka Shum perdorus sa ka me win 7 besoj qe ende nuk ka perfundu si duhet kshtu qe te kisha Preferum me mbajt Win7.
   
 2. Elira

  Elira Anëtar Aktiv

  Postimet:
  262
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  38
  E per laptop dell cilen ma.kishe preferu ? Flm paraprakisht.
   
 3. Lodvald

  Lodvald Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,196
  Pëlqimet:
  620
  Pikë nga trofetë:
  258
  Cfar paarametrash ka laptopi ? Ram , cpu , grafik
   
  Elira pëlqen postimin.
 4. Elira

  Elira Anëtar Aktiv

  Postimet:
  262
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  38
  Nuk di hahah serjozisht.
   
 5. adnan73

  adnan73 Anëtar i Njohur

  Postimet:
  505
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  48
  secili e ka at mendimin e vet dhe at lloj kenaqesije ne ndonje version apo tjeter por perfundimisht w 10 shi eshte mei mir dhe mepraktik
   
 6. -em-

  -em- Anëtar i Njohur

  Postimet:
  613
  Pëlqimet:
  215
  Pikë nga trofetë:
  73
  10 pa asnjë dyshim
   

Shpërndaje faqen

Loading...