1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Windows 7/8/10 DOWNLOAD

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga M.L, 30 Mars 2018.

 1. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  790
  Pëlqimet:
  113
  Pikë nga trofetë:
  73
  Pershendetje

  A mundem me dit se ku mundem mi shkarku per sigurt windowsat qe me bo format pastaj windows 7/8/10, menyra me e leht
   
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,727
  Pëlqimet:
  1,199
  Pikë nga trofetë:
  243
 3. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  790
  Pëlqimet:
  113
  Pikë nga trofetë:
  73
 4. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,727
  Pëlqimet:
  1,199
  Pikë nga trofetë:
  243
  @M.L
  po të bësh browse ato links që postova nga windows 8/10 atëherë do të të dali faqja me media creation tool.

  nqs futesh nga xp/linux etj do të të dali faqja me iso


  duke ndryshuar User Agent në browser atëherë e ke më të lehtë
  hidh 1 sy dhe tek kjo

  https://www.google.com/search?q=TechBench+by+WZT
   
  Last edited: 30 Mars 2018
 5. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  790
  Pëlqimet:
  113
  Pikë nga trofetë:
  73
  Un po e du ku muj mi gjet windowsat qe shkarkohen, p.s nese du me shkarku windows 7 ose 10 edhe tash du me bo bootable cd ose usb si mundem me gjejt vet pa e kerku ketu ne forum ?
   
 6. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,727
  Pëlqimet:
  1,199
  Pikë nga trofetë:
  243
  spo të kuptoj

  ato që postova janë bootable iso official të microsoft

  bëje burn iso-n ose krijo usb & instaloje
   
 7. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  790
  Pëlqimet:
  113
  Pikë nga trofetë:
  73
  Cilen program me sugjeron per usb dhe cilin per cd ?
   
 8. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,727
  Pëlqimet:
  1,199
  Pikë nga trofetë:
  243
  për usb, Rufus
  kurse për iso burn përdor kë të duash (ImgBurn, InfraRecorder, CDBurnerXP)
   
  Last edited: 30 Mars 2018
  KALI-ALB pëlqen postimin.
 9. Liridoni

  Liridoni Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,576
  Pëlqimet:
  156
  Pikë nga trofetë:
  93
  Per USB, osht hera e 4-te qe perdori Rufus gjithmone ka funksionu pa asni problem.
   
 10. urankajtazi

  urankajtazi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,030
  Pëlqimet:
  501
  Pikë nga trofetë:
  208
  Provo edhe Daemon Tools per cd.

  Sent from my GT-I9060I using Tapatalk
   

Shpërndaje faqen

Loading...