1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Windows 11downlod

Tema tek 'Windows' e hapur nga Zeshkani200, 18 Qershor 2021.

 1. Zeshkani200

  Zeshkani200 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  379
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  28
  a ka. dal. Windows 11 në përdorim edhe ku. mundëm. me marr
   
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,059
  Pëlqimet:
  1,438
  Pikë nga trofetë:
  243
  official jo, presim prezantim me 24/6

  eshte bere "leak" 1 iso.
  nqs do thjesht ta testosh atehere kerko ne google

  Code:
  Name: 21996.1.210529-1541.co_release_CLIENT_CONSUMER_x64FRE_en-us.iso
  Size: 4874553344 bytes (4648 MiB)
  SHA256: B8426650C24A765C24083597A1EBA48D9164802BD273B678C4FEFE2A6DA60DCB
  SHA1: 3B6DA9194BA303AC7DBBF2E521716C809500919C
  
   
  Zeshkani200 dhe Slumerican pëlqejnë postimin.
 3. Zeshkani200

  Zeshkani200 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  379
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  28
  flm shum
   

Shpërndaje faqen

Loading...