1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje windows 11 spo mundem me aktivizu

Tema tek 'Windows' e hapur nga Rafet Maxhuni, 26 Dhjetor 2022.

 1. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  847
  Pëlqimet:
  66
  Pikë nga trofetë:
  58
  cfar mund te bej kur spo mundem me windows 11 asgje te punoj more as cmd as te instaloj asgje vetem po me del ky mesazh For security and performance this mode of windows ony runs Microsoft verified apps as cmd as gje spo me len me hape sdi pse a keni naj pergjigje qfar duhna te beje te ndrroj windowsin apo keni naj ide ju ?
   
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,438
  Pëlqimet:
  1,782
  Pikë nga trofetë:
  243
 3. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  847
  Pëlqimet:
  66
  Pikë nga trofetë:
  58
 4. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,438
  Pëlqimet:
  1,782
  Pikë nga trofetë:
  243
  posto 1 foto win ver & te mesazhit qe del
   
 5. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  847
  Pëlqimet:
  66
  Pikë nga trofetë:
  58
 6. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  3,324
  Pëlqimet:
  1,210
  Pikë nga trofetë:
  343
  Ke aktivizuar versionin S i cili te lejon te instalosh vetem programe nga microsoft store.
   
 7. Liridoni

  Liridoni Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,605
  Pëlqimet:
  169
  Pikë nga trofetë:
  93
  Gjeje nje version tjeter te windows 11 instaloje permes USB
   
 8. Slumerican

  Slumerican Anëtar Aktiv

  Postimet:
  379
  Pëlqimet:
  98
  Pikë nga trofetë:
  38
 9. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  847
  Pëlqimet:
  66
  Pikë nga trofetë:
  58
  e
  provova ama ktu problemi qe sen sum len me instalu sen hiq edhe tentoj me dal prej S mode apet shanc skam me ba as me aktivizu smuj sen asnje app sum lejon me qel sdi kshtu sum ka ndodh kurr win 10 tentova me kalu skip prej internetit pa hi hiq ne internet po sum bajke se me kan mem lan per activate me ba ja kisha ba diqysh a mun ndodh qe ne bios ka diqka qe me nal mi lejon app me instalu
   
 10. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  847
  Pëlqimet:
  66
  Pikë nga trofetë:
  58
  i nderuar hina ne bios edhe security boot ja bana disable edhe funksionoj tash mir po me ban flm nga te gjith qe tentuat mem ndihmu
   
  Poshnjari pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...