1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Windows 10, si ta beje aktiv

Tema tek 'Depo' e hapur nga n0zzer, 21 Korrik 2021 në ora 18:20.

Tags:
 1. n0zzer

  n0zzer Anëtar

  Postimet:
  49
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  8
  pershendetje antare te IT.
  a mundet te me ndihmoj dikush si ta beje aktiv windows 10 ne llaptop, pasi e kam bere format.

  [​IMG]https://im.ge/i/aFJmM
   
  Last edited by a moderator: 22 Korrik 2021 në ora 00:22
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,054
  Pëlqimet:
  1,432
  Pikë nga trofetë:
  243

Shpërndaje faqen

Loading...