1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Windows 10 Search - Rregullimi

Tema tek 'Video Mësime' e hapur nga Pajtim-H, 5 Shkurt 2020.

 1. Pajtim-H

  Pajtim-H Anëtar Aktiv

  Postimet:
  290
  Pëlqimet:
  88
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje, sot kisha nje problem me "Windows 10 Search" ku tani e kuptova se ky problem eshte i perhapur ne gjithe boten. Shikova nje artikull dhe nga kjo krijova nje video qe dhe juve mund te ju ndihmoje.  Burimi: Shko
   
  @science, ﴾.﴿ dhe Poshnjari pëlqejnë postimin.
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,658
  Pëlqimet:
  1,143
  Pikë nga trofetë:
  243
  rrofsh per mundimin

  personalish perdor programing "everything" & jame shume i kenaqur
  Code:
  https://www.voidtools.com/support/everything/
   
 3. @science

  @science Anëtar Aktiv

  Postimet:
  138
  Pëlqimet:
  48
  Pikë nga trofetë:
  38
  Cool vid keep up.. muzika ne prapavije te en te ndihesh sikur je duke hackuar dic.
   

Shpërndaje faqen

Loading...