1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim Windows 10 RTM (Final Edition)

Tema tek 'Microsoft Windows' e hapur nga ﴾.﴿, 30 Shtator 2014.

 1. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,035
  Pëlqimet:
  1,416
  Pikë nga trofetë:
  243
  Code:
  https://docs.microsoft.com/en-us/windows/release-health/release-information
  
  [​IMG]
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,035
  Pëlqimet:
  1,416
  Pikë nga trofetë:
  243
  Code:
  59c8b6c2fd72a69ad5c0274f1de0fbf54e2f7360 *en_windows_10_business_editions_version_1809_updated_feb_2021_x64_dvd_416bb845.iso
  b8f750fd75a8d684f6cb8c7ec6a804a4bbf579b1 *en_windows_10_business_editions_version_1809_updated_feb_2021_x86_dvd_d42f64e2.iso
  
  6cd5c891d2ab0e94fe0139d39e03794d74fcec7e *en_windows_10_business_editions_version_1909_updated_feb_2021_x64_dvd_bc4e0e44.iso
  341cc382449c0e079e2f3170d680f3f76106acda *en_windows_10_business_editions_version_1909_updated_feb_2021_x86_dvd_0d849ccb.iso
  f203ef20dd9741731262a3d16d67aecae1d1e1fe *en_windows_10_consumer_editions_version_1909_updated_feb_2021_x64_dvd_c0a5de88.iso
  f5df473f9282e039e47a969993e7c450f6ef733a *en_windows_10_consumer_editions_version_1909_updated_feb_2021_x86_dvd_71442e99.iso
  
  193c684be16eeafdfa6b7f8504fad7fcc5c3b898 *en_windows_10_business_editions_version_2004_updated_feb_2021_x64_dvd_63174c76.iso
  0b7f2b6f70fdf22b72d394d30ed94b923603fbe3 *en_windows_10_business_editions_version_2004_updated_feb_2021_x86_dvd_188dd910.iso
  cc0bc68f701f1425a7046bdc9cc920d80f27f1ce *en_windows_10_consumer_editions_version_2004_updated_feb_2021_x64_dvd_f42b7d6d.iso
  c0e6f21f1b7a058ff07fedc206ebcd3ef581ac59 *en_windows_10_consumer_editions_version_2004_updated_feb_2021_x86_dvd_928565e6.iso
  
  026cbb89508c2ad5fcc2ea463e5074a0aeb9c2ea *en_windows_10_business_editions_version_20h2_updated_feb_2021_x64_dvd_4d532d82.iso
  22249481732b079a464069143425843504086c79 *en_windows_10_business_editions_version_20h2_updated_feb_2021_x86_dvd_289c94eb.iso
  3c6a83dbf13e351efaa0cee9813791ef7fca1ccc *en_windows_10_consumer_editions_version_20h2_updated_feb_2021_x64_dvd_a61299d8.iso
  db5069ac5b77fde99f8921b90e83032a18d3e86a *en_windows_10_consumer_editions_version_20h2_updated_feb_2021_x86_dvd_ae2f58f2.iso
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 3. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,035
  Pëlqimet:
  1,416
  Pikë nga trofetë:
  243
  Code:
  643023F6A39D312447C15455188D3B8430C02342 *en_windows_10_business_editions_version_1809_updated_march_2021_x64_dvd_5cbf678a.iso
  3C3C56706426FFCEFDE4FE1C51246145CE9A40FB *en_windows_10_business_editions_version_1809_updated_march_2021_x86_dvd_6e875b50.iso
  
  1EE52A0341962B50DAB43ECFE883AC1C27922074 *en_windows_10_consumer_editions_version_1909_updated_march_2021_x64_dvd_0f72d788.iso
  9797CD74823E7E7C303AFC19E3414C9BAAECA96C *en_windows_10_consumer_editions_version_1909_updated_march_2021_x86_dvd_a093e83d.iso
  CBB5FA57A414DE5EE61A946AE5DAC7FB2F55C5C9 *en_windows_10_business_editions_version_1909_updated_march_2021_x64_dvd_06dca096.iso
  0638622B7C9C5EC347F33E1E1D57A300F994805B *en_windows_10_business_editions_version_1909_updated_march_2021_x86_dvd_25bc0c68.iso
  
  0DECCC02CBC27CDDA6E729F819D2F7DB182FA703 *en_windows_10_consumer_editions_version_2004_updated_march_2021_x64_dvd_2d7423d8.iso
  DE9DCAB7AA8EB22A514894FFC1F40CC7E8F89529 *en_windows_10_consumer_editions_version_2004_updated_march_2021_x86_dvd_22ef3f95.iso
  A0CE2BB36C624F176C0DA0E692A98EBE880751D7 *en_windows_10_business_editions_version_2004_updated_march_2021_x64_dvd_77a7e195.iso
  BDFB7143EF1DC47BB9F7A045E5F1229C9DDE3236 *en_windows_10_business_editions_version_2004_updated_march_2021_x86_dvd_f7f78e40.iso
  
  C955BBF093A1F3A9D1E9885AA113E892F18AEE35 *en_windows_10_consumer_editions_version_20h2_updated_march_2021_x64_dvd_68a3fcec.iso
  2E99E72EB022BB6115F067963E92CE0A14711541 *en_windows_10_consumer_editions_version_20h2_updated_march_2021_x86_dvd_62451e74.iso
  456FD309554C47EACCBBD0282B624F2F8E95BE8A *en_windows_10_business_editions_version_20h2_updated_march_2021_x64_dvd_c2f10533.iso
  3375C8B98BEED5ADD62C51281897E709A7D207B1 *en_windows_10_business_editions_version_20h2_updated_march_2021_x86_dvd_54007190.iso
  
   
 4. Zeshkani200

  Zeshkani200 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  360
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  18
  ku mi ban downlod
   
 5. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,035
  Pëlqimet:
  1,416
  Pikë nga trofetë:
  243
  kerko ne google ne baze te filename ose checksums
  psh
  Code:
  https://www.google.com/search?q=en_windows_10_business_editions_version_1809_updated_march_2021_x64_dvd_5cbf678a.iso
  https://www.google.com/search?q=643023F6A39D312447C15455188D3B8430C02342
  
   
  Zeshkani200 pëlqen postimin.
 6. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,035
  Pëlqimet:
  1,416
  Pikë nga trofetë:
  243
  Code:
  https://aka.ms/how-to-get-21H1
  
  https://docs.microsoft.com/en-gb/windows/release-health/release-information
  
   
  Zeshkani200 dhe Poshnjari pëlqejnë postimin.
 7. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,035
  Pëlqimet:
  1,416
  Pikë nga trofetë:
  243
 8. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,901
  Pëlqimet:
  1,039
  Pikë nga trofetë:
  343
  Pervec fotos gif cfare te reje kane ne versionin e ri?
   
 9. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,035
  Pëlqimet:
  1,416
  Pikë nga trofetë:
  243
  diskutohet se do jete ndryshimi me i madh qe i eshte bere windows
  kur te vije data e prezantimit do ta shohim
   

Shpërndaje faqen

Loading...