1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim Windows 10 RTM (Final Edition)

Tema tek 'Microsoft Windows' e hapur nga ﴾.﴿, 30 Shtator 2014.

 1. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,324
  Pëlqimet:
  967
  Pikë nga trofetë:
  243
  @beni20

  i njejti burim sic ta kam derguar dhe me pare
  ne PM
   
  Last edited: 2 Shtator 2019
 2. beni20

  beni20 Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,615
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  78
  Ste kum vet ty shoki
   
 3. Jãşhť'Sşeriĕ

  Jãşhť'Sşeriĕ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,547
  Pëlqimet:
  437
  Pikë nga trofetë:
  178
  Prsh desha me te kontaktu npm per dicka. Ke mundsi me me shkrujt se spo mundem me te shkrujt
   
 4. bofy

  bofy Anëtar Fillestar

  Postimet:
  58
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  8
  beni20 pëlqen postimin.
 5. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,324
  Pëlqimet:
  967
  Pikë nga trofetë:
  243
  Code:
  34887592ecc25b725a527748d31971f22c78c82b *en_windows_10_business_editions_version_1903_updated_sept_2019_x64_dvd_a10b235d.iso
  8d90c4895c734f835915e2fbf5e396be5c99082e *en_windows_10_business_editions_version_1903_updated_sept_2019_x86_dvd_da0312da.iso
  b7ca3ccdfe292e0466f2a62ffbeab18972a7c7f9 *en_windows_10_consumer_editions_version_1903_updated_sept_2019_x64_dvd_ef2f7737.iso
  7f0f671d2637cf5a1b919f5dc9c66067a0889bd0 *en_windows_10_consumer_editions_version_1903_updated_sept_2019_x86_dvd_f9bffbf9.iso
  
  consumer_editions jane njesoj me keto ne site https://www.microsoft.com/en-us/software-download/windows10iso
   
  Elion1 pëlqen postimin.
 6. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,324
  Pëlqimet:
  967
  Pikë nga trofetë:
  243
  Elion1 pëlqen postimin.
 7. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,324
  Pëlqimet:
  967
  Pikë nga trofetë:
  243
  Code:
  735226c61b36a29d48e1f56e3b0bc28b2384bc55 *en_windows_10_business_editions_version_1909_x64_dvd_ada535d0.iso
  3da966f15102e4de6d560fe9f3faa08f23843528 *en_windows_10_business_editions_version_1909_x86_dvd_3a5b8f60.iso
  9dc9cd4d956c51fdaa9ecd0f86fdf0a1e35526d9 *en_windows_10_consumer_editions_version_1909_x64_dvd_be09950e.iso
  05aae75b9843be9045e3737789d710dfce93984b *en_windows_10_consumer_editions_version_1909_x86_dvd_10bde8bb.iso
  
   
 8. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,324
  Pëlqimet:
  967
  Pikë nga trofetë:
  243
 9. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,497
  Pëlqimet:
  430
  Pikë nga trofetë:
  163
  Ci fusin kote keta mo. 1903 e suportin deri me 2020 kurse 1809 deri me 2021?!
   
 10. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,324
  Pëlqimet:
  967
  Pikë nga trofetë:
  243
  :)
  kete jave do fusin dhe 1909
   
 11. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,324
  Pëlqimet:
  967
  Pikë nga trofetë:
  243
 12. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,497
  Pëlqimet:
  430
  Pikë nga trofetë:
  163
  Eshte i sigurt instalimi? Apo do kemi ndonje problem?
   
 13. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,324
  Pëlqimet:
  967
  Pikë nga trofetë:
  243
  99.99999999999999% i sigurte
  e kam testuar vete
  clean install nga iso ne real pc

  ne msdn ka disa jave qe eshte leshuar
  ms e pa qe nuk paten probleme & e leshoi ne publik
   
  Poshnjari pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...