1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim Windows 10 RTM (Final Edition)

Tema tek 'Microsoft Windows' e hapur nga ﴾.﴿, 30 Shtator 2014.

 1. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,083
  Pëlqimet:
  868
  Pikë nga trofetë:
  243
  @science

  postoj gjithnje te dhena mbi iso-t official te fundit

  postoj vetem infos se perndryshe shkell regulloren
  ne baze te atyre info-ve mund ti kerkosh & ti gjeshe shume lehte ne google
   
  Elion1, @science dhe sodovina-city pëlqejnë postimin.
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,083
  Pëlqimet:
  868
  Pikë nga trofetë:
  243
  Code:
  a217920116fcd76f8a3fa25abf330e962d616e9c *en_windows_10_business_edition_version_1809_updated_feb_2019_x64_dvd_2db976a7.iso
  da60073eb1f03403fedcd1d3521ae4d7336a9381 *en_windows_10_business_edition_version_1809_updated_feb_2019_x86_dvd_34df0a63.iso
  aa7eb4719fae8a5de44a48690423847a6f86a8d7 *en_windows_10_consumer_edition_version_1809_updated_feb_2019_x64_dvd_258dbd0b.iso
  c47222075e606950f47e4620ee88cb6e354420a6 *en_windows_10_consumer_edition_version_1809_updated_feb_2019_x86_dvd_bd5a7cbf.iso
  
  
  57810adf08d777ce46f1ffad3104511c1275892e *en-uk_windows_10_business_edition_version_1809_updated_feb_2019_x64_dvd_d62c7f76.iso
  fdfc01dd9f1896967750238cc6eb19c80bfb5f57 *en-uk_windows_10_business_edition_version_1809_updated_feb_2019_x86_dvd_76e8b5fa.iso
  4cafcbcd2fdae4db8afcefe2fb7a7e73cadb7438 *en-uk_windows_10_consumer_edition_version_1809_updated_feb_2019_x64_dvd_3ce09d45.iso
  9efcd09285d3b08bed1ecb82c5cb2f7c6b1ee897 *en-uk_windows_10_consumer_edition_version_1809_updated_feb_2019_x86_dvd_056c9da7.iso
  
   
  sodovina-city, Poshnjari dhe Elion1 pëlqejnë postimin.
 3. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,083
  Pëlqimet:
  868
  Pikë nga trofetë:
  243
  Reactivating Windows 10 after a hardware change
  Code:
  https://support.microsoft.com/en-us/help/20530/windows-10-reactivating-after-hardware-change
   
  Elion1 pëlqen postimin.
 4. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,083
  Pëlqimet:
  868
  Pikë nga trofetë:
  243
  Code:
  1bc39aed5e329237ae4ccc569f0809633cb30290 *en-uk_windows_10_enterprise_ltsc_2019_x64_dvd_723dfbc1.iso
  9c5699c12e3ded7ace8c5999f9fc6973ba8a1474 *en-uk_windows_10_enterprise_ltsc_2019_x86_dvd_ae3afea1.iso
  
  615a77ecd40e82d5d69dc9da5c6a6e1265f88e28 *en_windows_10_enterprise_ltsc_2019_x64_dvd_5795bb03.iso
  88af607f1e752761577d21f2b7aa98692809bf66 *en_windows_10_enterprise_ltsc_2019_x86_dvd_892869c9.iso
  
   
  Elion1 pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...