1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim Windows 10 RTM (Final Edition)

Tema tek 'Microsoft Windows' e hapur nga ﴾.﴿, 30 Shtator 2014.

 1. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,862
  Pëlqimet:
  742
  Pikë nga trofetë:
  243
  @Main
  janë për windows insider preview build 17666 (17666.1000.rs_prerelease)
  këto do vijnë në versionin e ardhshëm (RTM)
   
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,862
  Pëlqimet:
  742
  Pikë nga trofetë:
  243
   
 3. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,862
  Pëlqimet:
  742
  Pikë nga trofetë:
  243
  Redstone_4 RTM Build /17134.1.rs4_release.180410-1804/ + June 12, 2018 #KB4284835 = OS Build 17134.112
  Code:
  bdaf443e43bc392565041ed25137402f14afb09e  *en_windows_10_business_edition_version_1803_updated_jul_2018_x64_dvd_12612769.iso
  e1d0cb4618d2af2c82d38787d0e97788671550bd  *en_windows_10_business_edition_version_1803_updated_jul_2018_x86_dvd_12612758.iso
  24d91524ebfc963fe428ddcae78cb17d978b2e3f  *en_windows_10_consumer_edition_version_1803_updated_jul_2018_x64_dvd_12712603.iso
  59126b24fbc960cf2edb98a884253b5ad0106ae7  *en_windows_10_consumer_edition_version_1803_updated_jul_2018_x86_dvd_12711391.iso
  
   

Shpërndaje faqen

Loading...