1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Windows 10 downlod

Tema tek 'Windows' e hapur nga Zeshkani200, 12 Nëntor 2023.

 1. Zeshkani200

  Zeshkani200 Anëtar i Njohur

  Postimet:
  520
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  48
  Me. Duhet nje faqe ku ka programa windows office etje faliminderit
   
 2. Aureli AK

  Aureli AK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  257
  Pëlqimet:
  57
  Pikë nga trofetë:
  38
  Perdor Filecr .com
   
  Zeshkani200 pëlqen postimin.
 3. fatjonrragami

  fatjonrragami Anëtar

  Postimet:
  19
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  13
  Cfare windows, dhe cfare office te nevojitet,, 32x apo 64x
   
 4. Zeshkani200

  Zeshkani200 Anëtar i Njohur

  Postimet:
  520
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  48
  Windows 10 /64 office 2019/2020
   
 5. fatjonrragami

  fatjonrragami Anëtar

  Postimet:
  19
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  13

Shpërndaje faqen

Loading...