1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problem i Zgjidhur WiFi modem AirPlus G+

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Zeshkani200, 11 Shtator 2021.

 1. Zeshkani200

  Zeshkani200 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  493
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  28
  si mundëm. me. gjet ket setup me. instalu në pc ket WiFi [​IMG]
   
 2. Best Answer:
  Post #4 by JetmirKs, 16 Shtator 2021
 3. JetmirKs

  JetmirKs Anëtar Aktiv

  Postimet:
  239
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  38
 4. Zeshkani200

  Zeshkani200 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  493
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  28
 5. JetmirKs

  JetmirKs Anëtar Aktiv

  Postimet:
  239
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  38
  Best Answer
  Po
   
 6. Zeshkani200

  Zeshkani200 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  493
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  28
  dergoma
   
 7. JetmirKs

  JetmirKs Anëtar Aktiv

  Postimet:
  239
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  38
  A ta dergova me lart .. merre per Windows 7 edhe bon me instalu edhe ne WIn 10
   
 8. Zeshkani200

  Zeshkani200 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  493
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  28
  po e instaloj po në Windows 10 spo. ma. qet kërkuan se di pse
   
 9. Zeshkani200

  Zeshkani200 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  493
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  28
  jo. spo ban se i jemi a 2000
   
 10. datagroove

  datagroove Anëtar

  Postimet:
  23
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  3
  D-Link? Drejtuesit instalohen automatikisht, pastaj hyni në ndërfaqen e uebit dhe konfiguroni.

  Fjalëkalimi i paracaktuar:
  admin
  admin
   

Shpërndaje faqen

Loading...