1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Widthdraw Automatic ne PayPal

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga JetmirKs, 1 Dhjetor 2019.

 1. JetmirKs

  JetmirKs Anëtar Aktiv

  Postimet:
  164
  Pëlqimet:
  21
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetje .
  A ju eshte kryer kete muaj widthdraw automatic nga bilanci paypal ne banken tuaj ?
   
 2. shteti

  shteti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  108
  Pëlqimet:
  56
  Pikë nga trofetë:
  38
  muaj jo deri tani, i njejti problem edhe muaji qe kaloj
   
 3. JetmirKs

  JetmirKs Anëtar Aktiv

  Postimet:
  164
  Pëlqimet:
  21
  Pikë nga trofetë:
  28
  mujin e kaluar a e ke bo manual a ?
  se mu as munal spo me ben as automatik !
   
 4. shteti

  shteti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  108
  Pëlqimet:
  56
  Pikë nga trofetë:
  38
  e ber amanual muajin e kaluar me erdhen direkt ne bank pa problem
   
 5. JetmirKs

  JetmirKs Anëtar Aktiv

  Postimet:
  164
  Pëlqimet:
  21
  Pikë nga trofetë:
  28
  me qfar banke e ke te lidhne ?
   
 6. shteti

  shteti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  108
  Pëlqimet:
  56
  Pikë nga trofetë:
  38
  me Visa debit cart te reiffeizen bank albania
   
  JetmirKs pëlqen postimin.
 7. Pleurat

  Pleurat Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,330
  Pëlqimet:
  583
  Pikë nga trofetë:
  343
  PayPal ka bere ndryshime te medha sa i perket te drejtave te perdorimit dhe lokacioneve te ndaluara.
  Nese jeni nga Kosova me gjase qe me nuk do tjete i mundur perdorimi i PayPal per terheqje ne kartel bankare, te pakten keshtu kan filluar te shumica e accounts, dmth duhet te hapet komplet ne nje shtet tjeter qe bankat dhe shteti Kosoves nuk vendoset ne profil.
   
 8. JetmirKs

  JetmirKs Anëtar Aktiv

  Postimet:
  164
  Pëlqimet:
  21
  Pikë nga trofetë:
  28
  Jo bre ska lidhje me shtetin , thjesht ka probleme PayPal se ky problem osht tu ndodh ne shum vende te Botes ..
  Kom kontaktu me PayPal dhe ata po e pranojn qe ka problem me terheqje automatike ..
   
 9. Pleurat

  Pleurat Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,330
  Pëlqimet:
  583
  Pikë nga trofetë:
  343
  Ka mundsi, por u bazova ne email e tyre qe kam pranu kur ju kam parashtru pyetje.
   
 10. JetmirKs

  JetmirKs Anëtar Aktiv

  Postimet:
  164
  Pëlqimet:
  21
  Pikë nga trofetë:
  28
  kuptohet me ja than direkt per Kosoven ata ta kthejn qe ky sherbim nuk ofrohet ne Kosove , une me heret ne 2016 ja kom dergu passaporten e Kosoves me hek limit edhe ma kan pranu edhe pse e kan pa qe figuron Kosova , por mjafton me pas transaksione te shpeshta edhe nuk te ngucin , e tejkalojn ..
   
 11. H!TM3N.

  H!TM3N. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  879
  Pëlqimet:
  218
  Pikë nga trofetë:
  78
  po vlla edhe une besoj qashtu, ama duhet me ru ski nevoj me qel paypal kerkun tjeter pos aty ku e ki hap qe mos me dhan arsye per me i vendos ata hapat e siguris e met nxjerr telashe
   
  JetmirKs pëlqen postimin.
 12. JetmirKs

  JetmirKs Anëtar Aktiv

  Postimet:
  164
  Pëlqimet:
  21
  Pikë nga trofetë:
  28
  po qateher kur ma kan lypen passaporten me ja dergu , e pata qel ne shum vene edhe ma paten limitu ..
   
 13. JetmirKs

  JetmirKs Anëtar Aktiv

  Postimet:
  164
  Pëlqimet:
  21
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetje !
  Limitin ja heka PayPal duka ja derguar nje Driver Licens !
  Ma rikthyen Full Restore !
   
 14. FitimKurteshi

  FitimKurteshi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,219
  Pëlqimet:
  180
  Pikë nga trofetë:
  183
  https://ibb.co/7nHqDhC

  A bon me dit qfar license i dergove edhe si e dergove se un kur ja kom dergu leternjoftimin selfi edhe kartelen selfi tani ma ka qit si nfoto... A bon me dit si ja heke limitin a kontaktove me ta a ka mundsi mu hek e jemja...
   
  Last edited: 11 Dhjetor 2019
 15. JetmirKs

  JetmirKs Anëtar Aktiv

  Postimet:
  164
  Pëlqimet:
  21
  Pikë nga trofetë:
  28
  e kom dergu Licens Driver !

  PSD e kom marr te Shqiperis !
   
 16. FitimKurteshi

  FitimKurteshi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,219
  Pëlqimet:
  180
  Pikë nga trofetë:
  183
  si e more a munesh mem ndihmu me rregullu un...
   

Shpërndaje faqen

Loading...