1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Where is Administration forum.itshqip.com ??

Tema tek 'Diskutime tjera' e hapur nga Marinalfb, 20 Nëntor 2021.

 1. Marinalfb

  Marinalfb Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Where is moderator??
  I'ts important.
  Regards.
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  3,058
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  343
  Na thuaj cfare problemi ke?
   
 3. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  949
  Pëlqimet:
  296
  Pikë nga trofetë:
  93
  Leje se qenka si fifi qe flet anglisht :p
   
 4. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,163
  Pëlqimet:
  1,525
  Pikë nga trofetë:
  243

Shpërndaje faqen

Loading...