1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Western union app me cc

Tema tek 'Biseda të Lira' e hapur nga meteori, 20 Mars 2020.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. meteori

  meteori Anëtar i Njohur

  Postimet:
  717
  Pëlqimet:
  20
  Pikë nga trofetë:
  38
  Kush din qysh funksionon western union me kredit kart dhe a ja vlen
   
 2. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,063
  Pëlqimet:
  260
  Pikë nga trofetë:
  163
  Shume i bon do paytje palidhje shoku , e ki ni bot shume t fell .
   
  profesori, RexhepS dhe Jãşhť'Sşeriĕ pëlqejnë postimin.
 3. Bushido King

  Bushido King Anëtar i Njohur

  Postimet:
  517
  Pëlqimet:
  163
  Pikë nga trofetë:
  63
  :tearsofjoy::tearsofjoy::tearsofjoy::tearsofjoy::tearsofjoy::tearsofjoy::tearsofjoy::tearsofjoy::tearsofjoy::tearsofjoy::tearsofjoy::tearsofjoy::tearsofjoy::tearsofjoy::tearsofjoy:
   
 4. meteori

  meteori Anëtar i Njohur

  Postimet:
  717
  Pëlqimet:
  20
  Pikë nga trofetë:
  38
  A spate qka me ranu me fjal najsen ma shum a
   
 5. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  993
  Pëlqimet:
  692
  Pikë nga trofetë:
  173
  meteor , nuk ja vlen vlla veq shkon ne fllad e tani pe din qka ndodh jo tbjen sapuni e ksi senesh...nese e ki fjalen per qeto
   
  RexhepS, LorentK dhe getrich pëlqejnë postimin.
 6. meteori

  meteori Anëtar i Njohur

  Postimet:
  717
  Pëlqimet:
  20
  Pikë nga trofetë:
  38
  Une kerkova ndihm ti po ban hajgare
   
 7. F.Ndrecaj

  F.Ndrecaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  271
  Pëlqimet:
  116
  Pikë nga trofetë:
  68
  Ti kerkove ndihm po se kuptutem ku do me dal.
   
 8. profesori

  profesori Anëtar Aktiv

  Postimet:
  369
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  28
  Shume i shukt koka ky o bro hahahh
   
  getrich pëlqen postimin.
 9. aRdiiaN

  aRdiiaN Anëtar Fillestar

  Postimet:
  80
  Pëlqimet:
  69
  Pikë nga trofetë:
  18
  hej djem e keni keqkuptu se WU e ka ni opsion qe muj permes kartelles te bankes me ba transfere prej shpis e njerz me i marr naper pika te WU.
  Un kom provu amo mi kan qu do letra me i plotsu edhe me jav kthy veq i kom gjujt n berllog kom pritu me marr me ato miro qe ndokush jeni t interesun qe punonin shum me WU edhe qmimet jan ma lir prej cc edhe ma shpejt klm !
   
 10. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  993
  Pëlqimet:
  692
  Pikë nga trofetë:
  173
  Formo pyetjen qe ne ta kuptojm o vllaqko se po na shtin ne dyshime.
   
 11. meteori

  meteori Anëtar i Njohur

  Postimet:
  717
  Pëlqimet:
  20
  Pikë nga trofetë:
  38
  Jo jaran skom pas kurgja keq ama mvyti se dashta me ble diqka e ata mthan ma leht provo qeshtu e qata ju pyta juve a mundem
   
 12. @science

  @science Anëtar Aktiv

  Postimet:
  147
  Pëlqimet:
  50
  Pikë nga trofetë:
  38
  @meteori shprehu me mire bro, edi qe s'ke qellim t'keq ama kur nuk din te shprehesh ne kur s'mundemi ta dijme qa ke n'mendjen tende.
  Te gjitha kto poste u ben per humor por kur vjen puna tek ndihma asnjeri s'kishte komentuar, me shume jemi te gatshem me perqesh sesa me ndihmu!
   
 13. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,328
  Pëlqimet:
  785
  Pikë nga trofetë:
  343
  Tema mbyllet për munges info të hapsit.
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...