1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim Website seo wordpress

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga Leka niti, 16 Korrik 2017.

 1. Leka niti

  Leka niti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  132
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  18
  Kam bere ndermend te provoj njehere seo di disa gjera per seo por jo qe di ato pro ndokush qe merr vesh ndonje trick per rank apo dicka te tille ta ndaje me anetaret e forumit.
  Ndo nje mendim cfare domaini te blej dhe ku ta blej
  Ndo nje theme fast dhe te mire per seo
  Faleminderit ai qe me ndihmon!
   
 2. oo1o

  oo1o Anëtar

  Postimet:
  39
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  8
  Une te sugjeroj me lexu ma shume mrena Forumit per SEO, se ka postime me shume informacione me ronsi, qe me te ndihmu me u avancu veq tu perfitu prej pervojes se antarve te tjer ketu ne forum e qe merren ma gate me kit lemi. :)
   
  Last edited: 17 Korrik 2017

Shpërndaje faqen

Loading...