1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje WEBSITE PER SHITBLERJE

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga NeC, 19 Tetor 2016.

 1. NeC

  NeC Anëtar

  Postimet:
  49
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  Pershendetje forumi,..desha me pyt ketu separi se kush mund te me ndihmoj per te krijuar nje website per shitblerje,ku mund te gjej nje script per kete lloj
   
 2. AVM Digital

  AVM Digital Anëtar Aktiv

  Postimet:
  425
  Pëlqimet:
  181
  Pikë nga trofetë:
  53
  Ke plot platforma ke dhe plot themesa per Wordpress ja vlen me kerku marketing buy sell platform ose themes for Wordpress dhe gjen plot , nese e gjen themesin per ta downloadurar gjeje nulled
   
  NeC pëlqen postimin.
 3. immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,730
  Pëlqimet:
  304
  Pikë nga trofetë:
  213
  Nese gjen themesin , Bleje me mire nese do nje projekt serioz pasi ke supportin per ate mund te jete 1 vjecare ose 6 mujore.Nuk ecet perpara me thema t vjedhura.
   
  NeC pëlqen postimin.
 4. NeC

  NeC Anëtar

  Postimet:
  49
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  Aha falemenderit.. Mendoj dicka si pazar3 nje website te tille dicka
   
 5. unikat007

  unikat007 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  133
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  38
  Nese je serioz ne kete pune une e kam nje theme qe e kam blere qe nje kohe dhe tani me nuk e kam ne perdorim, ajo per momentin eshte theme me e shitur per webfaqe te shitblerjeve, eshte e platformes wordpress.
   
  NeC pëlqen postimin.
 6. NeC

  NeC Anëtar

  Postimet:
  49
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  Un mendoj nje website si pazar3.com
   

Shpërndaje faqen

Loading...