1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim Website per publikime dhe njoftime

Tema tek 'Diskutime tjera' e hapur nga eby, 9 Shkurt 2019.

 1. eby

  eby Anëtar Aktiv

  Postimet:
  197
  Pëlqimet:
  75
  Pikë nga trofetë:
  38
  Mirembrema cuna, sic e lexuat dhe nga titulli, doja te pyesja, Ja vlene te ndertosh nje website per publikime falas, mqs disponoj Domain per kete tematik, dhe nje host premium ? Cfar perfitimi mund te nxjerr nga ky lloj websiti
   
 2. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  686
  Pëlqimet:
  412
  Pikë nga trofetë:
  143
  Te duhet investim bro nese don me pas perfitim merrjep eshte nr1 per kete pun e ke veshtire , gjithsesi suksese.
   
  eby pëlqen postimin.
 3. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  181
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  28
  ka pas shum website qe jan hap per publikime falas amo mas 2-3mujve jan mbyll keshtu qe nuk ja vlen te investosh per kete gje se siq e dini qe merrjep osht webi ma i madh ne shqiptari per publikime falas prandaj nuk ja vlen te investosh ose te hapesh je ksi webi
   
  eby pëlqen postimin.
 4. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,399
  Pëlqimet:
  405
  Pikë nga trofetë:
  163
  Fillimisht asgjë, por nëse punon fort dhe dele i pari për cdo publikim hidhe kapelen mbi sy se paret vijnë vetë.
   
  eby pëlqen postimin.
 5. eby

  eby Anëtar Aktiv

  Postimet:
  197
  Pëlqimet:
  75
  Pikë nga trofetë:
  38
  Ide ishte te shfrytezoja Domain ( publikime.al ) dhe hostin premium, mqs i disponoj. Jam i vetedijshem, qe me duhet shume pune per tu futur ne treg dhe per perfitime. Normalisht kjo pune vetem me pune behet.
  Ndo nje sygjerim per platformen qe duhet te perdore, ose ndo nje ide per theme nqs perdor WordPress.
   
 6. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,399
  Pëlqimet:
  405
  Pikë nga trofetë:
  163
  Mos ec me mendimin që ka tjeter dhe nuk do te eci. Asgje nuk edhe monopol ne internet, kuptohet kur nuk kemi të bejme me gjera që prek ligji.
  Njoftime.com ishte kohe më para por ishte nje platforme qe nuk ishte e duhura për njoftime. Merrjep gjeti nje csm praktike por për mua nuk eshte monopol, thjesht jane më të mire për momentin. gazeta çelsi, tani edhe siti çelsi, janë dekada tashe ne fushen e njoftimeve. Por nuk kane ndjekur strategjinë e duhur.
  Tani të të mos ngarkojë me info dhe të çorientoje, si e kam thënë edhe më parë nuk luan rol domain por ideja dhe vullneti. Nëse ke oreks, kohë dhe synim mund t'i arrish.
   
  boom3rang dhe aimilius pëlqejnë postimin.
 7. aimilius

  aimilius Anëtar Fillestar

  Postimet:
  88
  Pëlqimet:
  68
  Pikë nga trofetë:
  28
  Eshte projekt i veshtire, por nese e realizon ja vlen. Emri i domainit eshte fillim i mire, por jo vetem qe platforma jote duhet te terheqe vizioret, por nevojen dhe shume para reklamim per kete lloj sajti,
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 8. Berat Ossi

  Berat Ossi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  373
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  38
  gjitha pergjigjet qe paske marr jan HORROR dhe pa kokrren e bazes...

  ksaj i thon LOGJIKA ZERO, dmth paska merrjep edhe tash faqe tjeter sbon me hap sepse nuk ec ???
  kurse gjith e dim se ke diku 10 faqe qe funksionojn TOP edhe jan shum me aktuale se merrjep e cila i ka shpalljet e 2015es ende brenda.

  mos hap restorant n Tiran sepse jan 3 ? pffff

  ngo ktu, lexo ktu: Nuk ka n biznes a dot funksionon, a funksionon, a do ket a sdo ket, a dot fitoj a sdot fitoj por ka vetem nje pergjigje dhe ajo pergjigje esht DEFINICION: JUST DO IT !
   
  boom3rang pëlqen postimin.
 9. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,378
  Pëlqimet:
  1,926
  Pikë nga trofetë:
  348
  Duhet pune dhe vetem pune per te arritur suksesin.
  Faqe te tilla me publikimin e shpalljeve perveq qe kerkon nj CMS te lehte dhe praktike, kerkon pune dhe angazhim, por mbi te gjitha eshte MARKETINGU. Nese arrin me promovu projektin ne menyre serioze dhe si duhet, suksesin nuk e ke larg.

  Sot monopol sidomos ne web nuk ka, siguri as vetem nje faqe e vetme nuk ka ne bote, ketu po i perfshije Google, Facebook etj etj. Gjithmon egziston mundesia te krijohet dicka e re qe do ti zevendesoj keta, asgje nuk eshte e pazevendesueshme ne internet.

  Kaloni mire.
   
  Berat Ossi pëlqen postimin.
 10. selim canar

  selim canar Anëtar Aktiv

  Postimet:
  145
  Pëlqimet:
  21
  Pikë nga trofetë:
  33
  Njihu me google dhe do ia arrish te jesh ne krye fjalet fjal te cojne drejt nje pune qe te shtyn ta cosh projektin deri ne fund
   

Shpërndaje faqen

Loading...