1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Website me trafik nga USA

Tema tek 'SEO dhe Zhvillim trafiku' e hapur nga lojrafati, 22 Prill 2019.

Tags:
 1. lojrafati

  lojrafati Anëtar Aktiv

  Postimet:
  165
  Pëlqimet:
  32
  Pikë nga trofetë:
  38
  Hi everyone and Happy Easter, Gezuar Pashket, keto qe iken dhe ato qe do vijne!
  Kush ka ndonje faqe ne gjuhen shqipe me trafik nga USA te me kontaktoje per marreveshje per reklamim.
  Nqs nuk ka njeri a mund te me thoni, ne dijenine tuaj, cilat faqe shqiptare, marrin trafik te konsiderueshem shqiptar nga USA?
  Thank you
   

Shpërndaje faqen

Loading...