1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Website me instant ndihme ?

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga Meet, 18 Shtator 2017.

 1. H!TM3N.

  H!TM3N. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  882
  Pëlqimet:
  220
  Pikë nga trofetë:
  78
  ake ide per zgjidhje i nderuar
   
 2. VaLoN

  VaLoN Co-Founder Staff Member Administrator

  Postimet:
  843
  Pëlqimet:
  346
  Pikë nga trofetë:
  208
  Pas 1 muaji te largohet bllokada.
   
 3. ami81

  ami81 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  114
  Pëlqimet:
  17
  Pikë nga trofetë:
  28
  vertet? tani ka nje muaj edhe une qe e kam kete problem me reach nuk eshte 0 por rreth 90% me pak.
  postoj me domain te ri funksionon dy apo tri dite edhe prap i humb reach.
  edhe nja dy apo tri dite me duket behen nje muaj qe ka fillu keshtu te une e nese qenka per nje muaj nuk eshte keq.
   

Shpërndaje faqen

Loading...