1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Website me instant ndihme ?

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga Meet, 18 Shtator 2017.

 1. Meet

  Meet Anëtar Aktiv

  Postimet:
  187
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18
  Nese ke nje website me wordpress e qe lidhet me instant a ka me pas problem me reach apo jo?
   
 2. Ervin.TS

  Ervin.TS Anëtar Fillestar

  Postimet:
  58
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8
  jo nuk nxjerr problem
   
  Meet pëlqen postimin.
 3. FitimKurteshi

  FitimKurteshi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,226
  Pëlqimet:
  182
  Pikë nga trofetë:
  183
  Po ne qofse qet shum linka n'fanpage ta nal reach per 10 dit po prap ta lshon
   
  Meet pëlqen postimin.
 4. Meet

  Meet Anëtar Aktiv

  Postimet:
  187
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18
  Okej flm shum vlla
   
 5. ami81

  ami81 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  114
  Pëlqimet:
  17
  Pikë nga trofetë:
  28
  Herën e parë vetëm 7 dite :) e dytë mvaret mundet prap 7 ose me shume
   
  Meet pëlqen postimin.
 6. Meet

  Meet Anëtar Aktiv

  Postimet:
  187
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18
  Psh 3linka ne dit mund te nxjerr problem
   
 7. Meet

  Meet Anëtar Aktiv

  Postimet:
  187
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18
  Me 3linka ne dit apo 4 mund te ket problem
   
 8. FitimKurteshi

  FitimKurteshi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,226
  Pëlqimet:
  182
  Pikë nga trofetë:
  183
  Jo amo duhet me pas poste tjera pa perfitime
   
  Meet pëlqen postimin.
 9. ami81

  ami81 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  114
  Pëlqimet:
  17
  Pikë nga trofetë:
  28
  Krejt mvaret qka poston. Nuk ka të bëj më postime tjera.
  Eshte sistem automatik që e kap faqen. Mvaret qka poston, mvaret a te raporton kush.
  Unë postoj njejt në 3 faqe. Një nuk është bllokuar asnjeher. Njëra është bllokuar njeher, kurse tjetra që tri her që bllokohet. Dy her ka qen nga një javë, hera e tret ende nuk është ber një javë. Por mund edhe të zgjas me shume nuk e di.
   
  Meet pëlqen postimin.
 10. Meet

  Meet Anëtar Aktiv

  Postimet:
  187
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18
  Flm vlla vetem desjta qe te pys pasi skom punu me instant asnjeher, eshte me teklama nga fb apo me reklama te adsensit
   
 11. ami81

  ami81 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  114
  Pëlqimet:
  17
  Pikë nga trofetë:
  28
  reklama nga fb
   
 12. VaLoN

  VaLoN Co-Founder Staff Member Administrator

  Postimet:
  843
  Pëlqimet:
  346
  Pikë nga trofetë:
  208
  Nuk mundesh me postu linka fare, apo ku e ki problemin, kur thua se njehere nje jave?
   
 13. ami81

  ami81 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  114
  Pëlqimet:
  17
  Pikë nga trofetë:
  28
  link poston por ska reach dmth linket nuk shfaqen ne news feed te perdoruesve te FB
  shifen vetem nese hyn direkt te faqja
  sot 3 faqe mi benen 7 dite qe kan qen me kete lloj "blloki" dhe u aktivuan
   
 14. VaLoN

  VaLoN Co-Founder Staff Member Administrator

  Postimet:
  843
  Pëlqimet:
  346
  Pikë nga trofetë:
  208
  A te ka ardhe si njoftim qe ke mar kete bllokade apo vetem e ke llogarite vet me dite?
   
 15. ami81

  ami81 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  114
  Pëlqimet:
  17
  Pikë nga trofetë:
  28
  jo nuk vjen asnje njoftim. kam lexuar ne nje forum te huaj qe zgjat 7 dite. e kam shikuar kur ka pas reach postimi i fundit
  shembull nje faqe me 15.09.2017 ora 8:45 qe kam postu ka pas reach i fundit
  tjetri ora 9:20 qe kam postu ska pas ma reach. sot e postova ka ora 8 ne mengjes nuk pat reach. e shikova prap ka ora 9:30 ish aktivu.
  edhe njeher Lajmrim nga fb nuk mer asnjeher
  ketu eshte nje lajmrim i fb. Po ashtu eshte edhe nje link ku mundesh me apelu per kete pune.
  http://developers.facebook.com/bugs/160085597874239
  Por kujdes perveti nuk kam pas guxim me apelu hiq po pres 7 dite masi po aktivohet.
  kam lexuar nga disa qe ndodh edhe te behet faqja unpublish kur te besh apel se hyn e kontrollojn me mire.
   
 16. VaLoN

  VaLoN Co-Founder Staff Member Administrator

  Postimet:
  843
  Pëlqimet:
  346
  Pikë nga trofetë:
  208
  Qenka problem tjeter ky, nje problem qe ka fillu mu shfaq kohet e fundit eshte mu zvoglu reach e jo me dal zero po vetem zvoglohet per rreth 90%.
   
 17. ami81

  ami81 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  114
  Pëlqimet:
  17
  Pikë nga trofetë:
  28
  aha jo ky ende nuk paska arrit te une pra :)
  e di qe te gjithe kemi deshir me fitu po ne disa gjana jemi tu e tepru per bese normal qe edhe fb duhet me ndermar dicka
  ke lajme te tipit "Vajza nga zvicra kerkon burr ne Kosove" kur te hysh ne lajm kliko mbi reklam se te shfaqet nr e ku mos me raportu ata per spam e per fake news e krejt mundesit e raportimit qe jan
   
 18. extraordinario

  extraordinario Anëtar Aktiv

  Postimet:
  166
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  28
  Problemi osht qe po zvoglohet reach edhe kur po punon sipas rregullave. Shume e çuditshme kjo!
   
 19. ami81

  ami81 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  114
  Pëlqimet:
  17
  Pikë nga trofetë:
  28
  e kam lexuar dikun por tani nuk po mund ta gjej. Edhe kjo ka te bej me rregullat e fb po ashtu me lajmet qe poston. fb ka ber nje sistem qe nese e vren qe lajmin qe ke postu ti eshte edhe dikun tjeter i jep perparsi lajmit te pare qe ta shfaq ne news feed. po ashtu per cdo pa rregullsi qe vren neper faqe e ul kualitetin e faqes e shfaq sa ma pak ne fb.
   
  extraordinario pëlqen postimin.
 20. extraordinario

  extraordinario Anëtar Aktiv

  Postimet:
  166
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  28
  Shume informacion i dobishem, faleminderit!
   

Shpërndaje faqen

Loading...