1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Websajti BestMine a paguan në të vërtet

Tema tek 'Bitcoin' e hapur nga Malsor Buqaj, 28 Shkurt 2021.

Tags:
 1. Malsor Buqaj

  Malsor Buqaj Anëtar

  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Përshëndetje Shqipe deshta të ju pyes për këtë websajtin BestMine ndoshta dikush ka info për këtë websajtin se a është websajt i cili paguan në të vërtet apo vetëm përfiton nga në që e përdorim(visitoret)[​IMG]
   
 2. manutd

  manutd Anëtar Aktiv

  Postimet:
  135
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  28
  Scam prej fund e kry, eshte regjistruar ne kete date:
  Registered On
  2021-02-13
   

Shpërndaje faqen

Loading...