1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Webmoney a ka llogari ndonje antar

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga profesori, 23 Maj 2020.

 1. profesori

  profesori Anëtar Aktiv

  Postimet:
  292
  Pëlqimet:
  45
  Pikë nga trofetë:
  28
  Webmoney a funksion ne Kosove dhe Shqiperi nese po , a keni bo withdraw ne banka Ks ose Al a ka funksionu faleminderit
   

Shpërndaje faqen

Loading...