1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[WEBHOSTING] HTML5 Download #2

Tema tek 'Punimet Tuaja' e hapur nga G4SHI, 23 Qershor 2020.

 1. G4SHI

  G4SHI Anëtar Aktiv

  Postimet:
  273
  Pëlqimet:
  67
  Pikë nga trofetë:
  53
 2. tupac.al

  tupac.al Anëtar Aktiv

  Postimet:
  419
  Pëlqimet:
  473
  Pikë nga trofetë:
  123
  Po itash si e vjedhe kyt template?
  i rrezikshem koke
   
 3. G4SHI

  G4SHI Anëtar Aktiv

  Postimet:
  273
  Pëlqimet:
  67
  Pikë nga trofetë:
  53
  Balkan-hosting.me
  jo bro skam vjedh asgje , mund ta shikon ketu , sa ka dallim tek ky :)
  por gjithsesi sic e ceka thjesht jam editori un !
   
 4. Story AK

  Story AK Anëtar

  Postimet:
  32
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  8
  Ky eshte Panel i shkijev, kjo qe e ke postu ti eshte thjesht index nuk ka naj far vlere. Mujna me than qe kjo eshte veq nje demo e eWest Hosting created by Mirza.
   
 5. G4SHI

  G4SHI Anëtar Aktiv

  Postimet:
  273
  Pëlqimet:
  67
  Pikë nga trofetë:
  53
  po osht paneli i shkijve , po un e kom editu , ti e pe panelin e shkive osht vetem 1 Index ,
  por te gjitha gjerat un i kom shtu !
   
 6. Story AK

  Story AK Anëtar

  Postimet:
  32
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  8
  siq e ceka edhe ma nalt origjinali osht “Panel” domethan osht komplet client panel,admin panel. Kjo qe e ke postu ti osht veq index.html “index_files”
   
 7. G4SHI

  G4SHI Anëtar Aktiv

  Postimet:
  273
  Pëlqimet:
  67
  Pikë nga trofetë:
  53
  po e di , e kom edhe at sen qe jon file me php ,
  amo un thjesht e kom marr per html vetem indexin me html / fillimin dmthn

  kto tjerat , mka dal pak problem amo gjithsesi i kom shtu qato qe mu kan nevojit mu :)
   

Shpërndaje faqen

Loading...