1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Webhosting [Html Edit] Download Free

Tema tek 'Punimet Tuaja' e hapur nga G4SHI, 22 Qershor 2020.

 1. G4SHI

  G4SHI Anëtar Aktiv

  Postimet:
  268
  Pëlqimet:
  67
  Pikë nga trofetë:
  53
  aRdiiaN pëlqen postimin.
 2. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  957
  Pëlqimet:
  300
  Pikë nga trofetë:
  93
  Psh e ke ne anglisht?
   
 3. Jãşhť'Sşeriĕ

  Jãşhť'Sşeriĕ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,692
  Pëlqimet:
  530
  Pikë nga trofetë:
  208
  po t`drrejtat qe e editove dhe e shperndave n`publik ku i more
   
 4. Story AK

  Story AK Anëtar

  Postimet:
  32
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  8
  Pershendetje, t’pakten kallxoje tverteten mos thuj qe jom “editori” se kto template i ke kopju me programin “HTTrack Website Copier” kto jan t editume prej powerhost, kshtu qe mos thuj qe ke shtu najsen t re nto se kto jan thjesht version i kopjum i joni, ska kurgju diqka te re! Suksesse tjera her posto diqka qe e ke editu tpakten ti personalisht !!
   
 5. powerhost.al

  powerhost.al Anëtar

  Postimet:
  10
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  3
  Përshëndetje!
  Këto Template që ti i ke postuar janë Template të Hustbee (E vërtetë). Mirëpo editimi i tyre është bërë nga vetë unë, si Ceo i PowerHost. Këtu kam dhe fotot të cilat janë bërë nga unë. Këto që ti i ke postuar këtu jan të gjitha të marrura (vjedhura) nga unë gjë që është e jashtligjshme nëse ti nuk merr leje nga unë ( Po flas për editim.)

  http://imgur.com/gallery/JV3A0Mb
   
 6. tupac.al

  tupac.al Anëtar Aktiv

  Postimet:
  350
  Pëlqimet:
  375
  Pikë nga trofetë:
  98
  Nuk e kuptova mire kete pjese, template eshte hustbee, ndersa ty duhet te te marre leje per editimin? lol
  Po qe kur eshte bere gjuha me copyright? Se dizajnera sjeni asnjeri
   
  olsi26431 pëlqen postimin.
 7. G4SHI

  G4SHI Anëtar Aktiv

  Postimet:
  268
  Pëlqimet:
  67
  Pikë nga trofetë:
  53
  Jo , jan Shqip , por disa skam pas koh me i editu


  T`drejtat ? e kujt po thu
  un e ceka qe jom Editori !


  Jo shoki jem gabim ti e ki , une kete e kom pas postu edhe nfb n2018 , edhe asgje stkom kopju per derisa ti e ki Whmcs , e un vetem e kom bo per Html , kto dyja ndryshojn siq e di un !


  Jo zotni sjon kto te powerhostit ,
  por i kom editu un vet , kqyre powerhostin cfare dallimi ka kqyre un aty
  por gjithsesi !


  po prandaj ky mka inat :p
  sepse asgje si kom marr por i kom marr tek Hustbee sic e ceka jom Editori ,
  Asgje ktij si kom marr , sepse siq e di un Whmcs [Filet php] prej Html [Filet .html] kan sene tmdhaja si editim
  gjithsesi faleminderit.
   
 8. Story AK

  Story AK Anëtar

  Postimet:
  32
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  8
  whmcs filet jan .tpl edhe kur vjen puna te editimi nuk kan najfar ndryshimi qysh po thu ti
   
 9. Jãşhť'Sşeriĕ

  Jãşhť'Sşeriĕ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,692
  Pëlqimet:
  530
  Pikë nga trofetë:
  208
  kjo theme esht e publikuar n`themeforest per tu shit. dhe ti ske t`drrejt me e shpernda per free kur e blen ke te drrejt vetem ta perdoresh per vete jo ta modifikosh dhe tja japesh njerzve falas. Me kte gjithashtu thyen rregulloren e forumit https://forum.itshqip.com/help/terms
   
  Story AK pëlqen postimin.
 10. Story AK

  Story AK Anëtar

  Postimet:
  32
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  8
  po pra, nuk eshte se ka bo naj send tmadh pse i ka postu do template nulled qe edhe editimet i ka te vjedhta me “httrack”
   
  Jãşhť'Sşeriĕ pëlqen postimin.
 11. tupac.al

  tupac.al Anëtar Aktiv

  Postimet:
  350
  Pëlqimet:
  375
  Pikë nga trofetë:
  98
  Une perdor WebCopy per kshu krimesh. A ma bo i review si eshte si program, se po qe i keç mos ta perdor mo? lol
   
 12. G4SHI

  G4SHI Anëtar Aktiv

  Postimet:
  268
  Pëlqimet:
  67
  Pikë nga trofetë:
  53
  jo osht nulled kjo theme
  po gjithsesi osht edhe e publikune ne themeforest por qysh thash un
  thjesht Editori jom
  Autori Hustbee !


  Jo zotri , nuk e kom marr me Httrack , sepse problem osht me marr httrack , keto file .php ose
  tgjita por osht nulled ngoogle , sic thash jom Editori un !
   
 13. Story AK

  Story AK Anëtar

  Postimet:
  32
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  8
  me sa e di un kto programet “Website Copier” nuk vyjn kurgju, sepse si fillim kur ti kopjon filet t’gjith kodimet e html ti qet me 1 rend jo t renditura si duhet me kan edhe osht shum e shtir me i editu, plus asaj nqdo file nfillim ta qet mesazhin “Copier by HTTrack Website Copier” kur e hap me “Source Code” vrehet krejt qe osht e kopjume me programe koti !!!!!
   
 14. Story AK

  Story AK Anëtar

  Postimet:
  32
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  8
  filet e whmcs jan .tpl file siq e ceka edhe ma nalt edhe tpakten fotot qe ke mujt me i mar boll osht.
   
 15. G4SHI

  G4SHI Anëtar Aktiv

  Postimet:
  268
  Pëlqimet:
  67
  Pikë nga trofetë:
  53
  Po ashtut e qet Copier by HTTrack
  por gjithsesi un kto file i kom marr ngoogle , ki plot nulled , ksi template

  por thjesht i kom editu , i kom shtu disa gjera siq e ceka :)
  i kom hek disa tema e kshtut !


  Fotot , 2 foto krejt ja kom marr e pranoj tek Powerhost.al !
  por ma shum skom marr asnje gje hiq fare .
  thjesht merre templaten e Hustbee , ta dergoj pm sic osht ,
  e kqyre ktu sa osht dallimi gjithsesi !
   
 16. tupac.al

  tupac.al Anëtar Aktiv

  Postimet:
  350
  Pëlqimet:
  375
  Pikë nga trofetë:
  98
  Po bej shaka te ajo pjesa e "review" o nish.

  Meqen se jam ekspert tek ai program. Ekzistojne website qe quhen "un minify html" dhe ti nxjerr te renditura mire :p

  Kte mundesh me e zgjidh duke shkarkuar notepad++ dhe ta editosh filen :p hahaha
   
 17. Story AK

  Story AK Anëtar

  Postimet:
  32
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  8
  Notepad++ , Sublime Text 3 , ka lloj lloj programi per editime t kodeve html,css etj. por prap se prap kur jan template te kopjume nuk esht interesant. :p
   
 18. mrbajraktari1234

  mrbajraktari1234 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  178
  Pëlqimet:
  81
  Pikë nga trofetë:
  38
  Nice shit :p lol
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG] [​IMG]
   
  Story AK pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...