1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim WebHosting , Hapsirë & Trafik Pakufi

Tema tek 'Ueb Hosting dhe Domaine' e hapur nga DardanDaci, 10 Maj 2020.

Tags:
 1. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  935
  Pëlqimet:
  648
  Pikë nga trofetë:
  173
  Pershendetje Te Gjithve

  Desha të ja u bëj edhe një ofertë nga DEDI.AL per te gjithe juve qe po kerkoni nje kompani të besueshme për hostim të faqeve tuaja , pasi që nuk do jem aktiv per një kohë të pa caktuar në kete komunitet.

  Paketa DEDI QMIMI STANDARD VJETOR €30.00EUR
  Paketa DEDI QMIMI ME ZBRITJE VJETOR €15.00EUR

  Unlimited Disk Space
  Unmetered Monthly Bandwidth
  Host 1 Domain
  Unlimited Emails
  cPanel Control Panel
  Softaculous Script Installer
  CloudLinux Optimized
  LIVE RAM 1.5GB
  France OVH Datacenters
  Direkt Link Për Porosi: https://my.dedi.al/cart.php?a=add&pid=2

  Aplikoni Kodin Për Zbritje: LD64KBU5X2
  Oferta Vlenë Vetëm Për Cikël 12 Mujor.
  Nëse nuk jeni të kënaqur brenda 15 ditëve , të hollat ju kthehen pa asnjë pyetje.
  ------------------------------------------------------------

  Disa nga arsyet pse të na zgjedhni ne

  1. Përvojë pune mbi 10 Vjeqare Full Time
  2. Komunikimi me klientë në gjuhën më të mirë të mundur
  3. Ju ofrojmë ndihma pa pagesë në shum platforma si: Live Chat , Viber , Telegram , Facebook
  4. Serverë të menagjueshëm 100% nga ana jonë , me lokacione kudo nëpër botë.
  5. Nuk synojm të bëhemi numër , por emër që mbahet mend për cilësi dhe komoditet per faqet tuaja.
  6. Gjithmonë jemi të hapur për kritika prandaj kjo na ka bërë të ecim para.

  Ju pershendes nga zemra dhe ju uroj qdo te mire
  Me rrespekt Dardani:)
   
  @science, JetmirKs, Ladi dhe 5 anëtarë tjerë pëlqejnë postimin.
 2. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

  Postimet:
  489
  Pëlqimet:
  143
  Pikë nga trofetë:
  53
  Supportin e keni te shkelqyer km nj shok qe ka blejt tek ju dhe esh i kernaqur vazhdoni keshtu :) suksese , kalo ne pm sepse dua dhe un tble ! :)
   
  DardanDaci dhe miraxh pëlqejnë postimin.
 3. eduart elezaj

  eduart elezaj Anëtar Fillestar

  Postimet:
  76
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje vlla, Une kam vitin e tret qe kam ble serverin tek Dedi Al, me te vertet jam shume i kenaqur.
  Jo se dua te te bej qejfin por me keto cmime qe ke dhe me kto produkte eshte metvertet super arritje.
  Te kesh server i9 SSD NVMe me 25eur ne muaj (normal me pagese vjetore) eshte super cmim.
  Nderkohe qe tek godaddy te pakten duhet 115eur ne muaj dhe prap nuk i ka kto parametra nderkoh ke dhe probleme. zhgenjesh totalisht.
  Vazhdo keshtu se do kesh arritje dhe sukses.
   
  DardanDaci, Ladi, miraxh dhe 1 anëtarë tjetër pëlqejnë postimin.
 4. armend zeqiri

  armend zeqiri Anëtar Aktiv

  Postimet:
  309
  Pëlqimet:
  113
  Pikë nga trofetë:
  68
  i9 ssd nvme 25 euro ? nuk e kuptova, a mund pak ma qart me na sqaru. pasi qe paguj 50E me performanca me te ulta ?
   
 5. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  935
  Pëlqimet:
  648
  Pikë nga trofetë:
  173

Shpërndaje faqen

Loading...