1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim WebHosting Falas Per 1 Vit

Tema tek 'Ueb Hosting dhe Domaine' e hapur nga GameOver, 10 Maj 2020.

 1. GameOver

  GameOver Anëtar i Njohur

  Postimet:
  561
  Pëlqimet:
  208
  Pikë nga trofetë:
  73
  Keto dite e kom ble 1 reseller hosting per 1 vit, mirpo nuk jom tu e perdor per arsye se shumicen e web qe i perdori i perdori me vps hosting ky osht shared hosting, thjesht e kom ble reseller hosting e kom vendos me 1 web temin edhe po du me ofru falas per 1 vit per 5 antar.

  Ket hosting e kom testu me 50 vizitor i mban online.

  Paketa osht kjo:
  • Disk Quota 20 GB
  • Monthly Bandwidth 200 GB
  • Max FTP Accounts 10
  • Max Email Accounts 10
  • Max Quota per Email Address 5 GB
  • Max Email Lists 20
  • Max Databases 20
  • Max Sub Domains 20
  • Max Parked Domains 20
  • Free SSL
  Ju kisha lut vetem kushdo qe ka nevoj, jo per ata qe e marin e se perdorin kurr, ky eshte promo code "OPENDOMAIN24" ndersa ky osht webi >>>link<<< edhe ju kisha lut mos me keqperdor se ju suspendohet, mos e perdorni per sene ilegale etj. Hostin ju aktivizohet ose sot ose neser, kur te kom kohe te dhanat ju dergohen ne email e kontrolloni ne inbox ose spam.

  Faliminderit.
   
  Atdhe Mujaj, Poshnjari, sp0nTeX dhe 2 anëtarë tjerë pëlqejnë postimin.
 2. GameOver

  GameOver Anëtar i Njohur

  Postimet:
  561
  Pëlqimet:
  208
  Pikë nga trofetë:
  73
  4 Hoste jon aktivizu deri tash kontrolloni email ne inbox ose spam ju qe i keni mar.

  Edhe nja ka mbet...
   

Shpërndaje faqen

Loading...