1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

WebHost Template HTML

Tema tek 'Punimet Tuaja' e hapur nga Story AK, 23 Qershor 2020.

 1. Story AK

  Story AK Anëtar

  Postimet:
  16
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  3
  Pershendetje njerz! Deshta me nda me juve 1 par template qe i kam kriju vet me html,css ,nese keni naj ide per me shtu diqka ose naj ankes lene nkomente posht. :D
  NOTE : templatet nuk jan responsive :33
  Ktu po jav la do foto të templateve :
  https://imgur.com/a/dG1NCSp
   

Shpërndaje faqen

Loading...