1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

WebFaqa me e mir per te fituar me referral

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga ALLES BABAAA, 29 Dhjetor 2019.

 1. ALLES BABAAA

  ALLES BABAAA Anëtar Fillestar

  Postimet:
  56
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  33
  Përshendetje a e dini ndonje website qe te jep mundesin mat mir per me fitu permes referral
   
 2. Endikadia

  Endikadia Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Bitcoin apo para?
   
 3. p3n7357

  p3n7357 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  437
  Pëlqimet:
  110
  Pikë nga trofetë:
  53
  Clickbank
   
 4. ALLES BABAAA

  ALLES BABAAA Anëtar Fillestar

  Postimet:
  56
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  33
  pare
   
 5. immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,732
  Pëlqimet:
  305
  Pikë nga trofetë:
  213
  Nga i ke vizitoret? Nese i ke Europe/Usa me kontakto pm
   
 6. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  684
  Pëlqimet:
  243
  Pikë nga trofetë:
  73
  se kuptoj pse humbni kot hoh me kto
   
 7. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,342
  Pëlqimet:
  788
  Pikë nga trofetë:
  343
  Je gabim referalet jane fitimet më të mira dhe më të sigurta. Vetem që do gjetur kompanitë e duhura.
   
  Alkeo pëlqen postimin.
 8. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,342
  Pëlqimet:
  788
  Pikë nga trofetë:
  343
 9. H!TM3N.

  H!TM3N. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  888
  Pëlqimet:
  220
  Pikë nga trofetë:
  78
 10. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,342
  Pëlqimet:
  788
  Pikë nga trofetë:
  343
  Komisioni varet se cfare shitet, pagesate behen coupon 60$, PayPal dhe WebMoney 100$ kurse Bank Transfer 1000$
   
 11. H!TM3N.

  H!TM3N. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  888
  Pëlqimet:
  220
  Pikë nga trofetë:
  78
  Me shum se $100 dollar nese ke duhet ti merrsh me Bank Tranfser apo ska lidhje me paypal mundesh sa do?
   
 12. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,342
  Pëlqimet:
  788
  Pikë nga trofetë:
  343
  OK se edhe une nuk e sqarove se mendova se do e kuptoje, ato shifra jane minimumi. Pra ti mund te marresh edhe 10K kupona. Por 60$ eshte minimumi. nuk e di a me kuptove...
   
  ALLES BABAAA pëlqen postimin.
 13. H!TM3N.

  H!TM3N. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  888
  Pëlqimet:
  220
  Pikë nga trofetë:
  78
  po tani po, ma murr menja qe po flet per minimumin :) faleminderit shume
   
 14. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,342
  Pëlqimet:
  788
  Pikë nga trofetë:
  343
  Po per minimumin ;)
   
 15. ALLES BABAAA

  ALLES BABAAA Anëtar Fillestar

  Postimet:
  56
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  33
  Moderuar nga stafi
   
  Last edited by a moderator: 4 Janar 2020
 16. ALLES BABAAA

  ALLES BABAAA Anëtar Fillestar

  Postimet:
  56
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  33
  bravo
   
 17. @science

  @science Anëtar Aktiv

  Postimet:
  147
  Pëlqimet:
  50
  Pikë nga trofetë:
  38
  Po te duket funny, nuk je ne mal me kuaj por ne forum duke biseduar.;)
   
 18. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,342
  Pëlqimet:
  788
  Pikë nga trofetë:
  343
  Mund ta shpjegosh pak këtë fjalë?
   
 19. @science

  @science Anëtar Aktiv

  Postimet:
  147
  Pëlqimet:
  50
  Pikë nga trofetë:
  38
  Me duket se perdoret per ta drejtuar kafshen kalin apo lopen:D
   
 20. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,342
  Pëlqimet:
  788
  Pikë nga trofetë:
  343
  Nuk e kam dëgjuar ndonjëherë.
   

Shpërndaje faqen

Loading...