1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Web-site traffic dhe Payoneer

Tema tek 'Njoftimet, Komentet dhe Sugjerimet në itShqip' e hapur nga igliramaj, 9 Nëntor 2017.

 1. igliramaj

  igliramaj Anëtar

  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  Mirembrema te gjitheve .
  Kam dy pyetje rreth web-site traffic dhe karta payneer .
  1-Per cfare sherben karta payoneer ?
  2-Atehere un kam nje website te pranuar nga adsens dhe po pres te vij kodi konfirmimit por
  psh.kur website ka te bej me lajme te huaja rreth vipave nderkohe reklamat e google shfaqin gjera tjera pa lidhje
  me website , dhe mendoj qe nk ke shume mundesi qe tjtri te klikoj te reklama ! Cfare me sygjeroni per te bere personave lajmin ti shfaqet sps ca veta thojn boost lajmin psh usa ose uk por prp nk eshte e sigurt sps tjetri mund te hyj te lajmi jot ta shikoj por nk klikon te reklama dhe ca te tjtr thojn blije faqen gati me 100k min fansa e vashdo puno !!!
  Ju faleminderit te gjithve .
   
  Rimi Allmuça pëlqen postimin.
 2. immortal.boy

  immortal.boy Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,393
  Pëlqimet:
  190
  Pikë nga trofetë:
  193
  Pershendetje,
  Karta payooner eshte llogari bankare ne X shtet, Varet per cfare ke aplikuar default eshte USA .
  Pra nese ke google adsense te shteti united kingdom te duket payooner United kingdom, .

  Per shfaqen e reklamave , kryesisht varet nga permbajtja por pjesa e mbeter varet nga cookies te vizitoreve.
   
  Last edited: 9 Nëntor 2017
  igliramaj pëlqen postimin.
 3. Taboo

  Taboo Anëtar Aktiv

  Postimet:
  273
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetje,
  Skom kurgjo kunder me postin tond, veq kisha mendu qe ish kon ma mir adminat me i zhvendos qito tema edhe anetaret me u vetdisu pak se ku e postojn temen, pasi kjo pjesa osht e njoftimeve, komenteve dhe sugjerimeve ne ItShqip, dhe spe shof etike shum me i perzi forumet kur per secilin osht forumi i veqant.

  Gjithe te mirat.
   
  igliramaj dhe immortal.boy pëlqejnë postimin.
 4. igliramaj

  igliramaj Anëtar

  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  Ke te drejte me pergjigjen tende , por un nk e dija cila eshte hapesire per te shkruar ne anetaret dicka prn e shrujta dhe ktu .
  Flm dhe gjithe te mirat
   

Shpërndaje faqen

Loading...