1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Web me trafik per instant

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga Meet, 6 Qershor 2018.

 1. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,027
  Pëlqimet:
  174
  Pikë nga trofetë:
  93
  dergo foto vlla te dim se qfar procedure ke apota qet 10 day more per me prit per aproved
   
 2. Nickmd

  Nickmd Anëtar

  Postimet:
  43
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  33
  Jo vlla spo ma qet qe kom apliku hiq, a butoni um funksionoi tash i vetmi sen qe ka ndrru osht kur po hi te configuration url po ma qet pending.
   
 3. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,027
  Pëlqimet:
  174
  Pikë nga trofetë:
  93
  vlla ti ake bo claim web apo submit per meta aprovu instanti
   
 4. Nickmd

  Nickmd Anëtar

  Postimet:
  43
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  33
  Webi u kan claim tash spo ma lejon hiq per shakk te readership.
   
 5. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,027
  Pëlqimet:
  174
  Pikë nga trofetë:
  93
  Sepse ske pas traffik kohen e fundit
   

Shpërndaje faqen

Loading...