1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Web ku mundem me msu SEO

Tema tek 'SEO dhe Zhvillim trafiku' e hapur nga liridonaliu, 23 Mars 2019.

 1. liridonaliu

  liridonaliu Anëtar

  Postimet:
  9
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Pershendetje a di ndokush ndonje website ku ka kurse online per me msu SEO

  Faleminderit....
   
 2. reflect1

  reflect1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  323
  Pëlqimet:
  77
  Pikë nga trofetë:
  38
  udemy.com
   
 3. selim canar

  selim canar Anëtar Aktiv

  Postimet:
  145
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  33
  Nese ke WordPress instalo free yoast SEO shtojcë (plugin) dhe të ofrohet bashke me shtojcen
   

Shpërndaje faqen

Loading...