1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Web hosting unlimited

Tema tek 'Ueb Hosting dhe Domaine' e hapur nga muli1, 24 Qershor 2018.

 1. muli1

  muli1 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  78
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  8
  Last edited: 24 Qershor 2018
 2. beharluu

  beharluu Anëtar i Njohur

  Postimet:
  571
  Pëlqimet:
  148
  Pikë nga trofetë:
  88
  Se ki aspak iden se qfar oferte ke shpernda unlimited traffik me 2 euro nvit
   
 3. muli1

  muli1 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  78
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  8
 4. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  328
  Pëlqimet:
  23
  Pikë nga trofetë:
  18
 5. beharluu

  beharluu Anëtar i Njohur

  Postimet:
  571
  Pëlqimet:
  148
  Pikë nga trofetë:
  88
  Unlimited traffik si term nuk egziston edhe ne dedicaded servera kompanit e mdha kan ndonjeher probleme me traffik tmadh e ju pom thoni ktu unlimited traffik
   
 6. muli1

  muli1 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  78
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  8
  Ani hajt botra jem se qashtu o mas mirti kalofshit mir
   
 7. muli1

  muli1 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  78
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  8
  Se kam kqyr per bes, edhe mdoket ka mbaru oferta
   
 8. Mr darki

  Mr darki Anëtar Fillestar

  Postimet:
  95
  Pëlqimet:
  34
  Pikë nga trofetë:
  18
  ndonje reseller
   

Shpërndaje faqen

Loading...