1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Web Hosting Falas për të gjith

Tema tek 'Ueb Hosting dhe Domaine' e hapur nga muli1, 9 Prill 2018.

 1. muli1

  muli1 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  78
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  8
  Free Package
  Disk Space 1 GB
  Monthly Traffic 5 GB
  Domains Allowed
  Subdomains Allowed
  Email Accounts
  Full DNS Management
  FTP Accounts
  Web based File Manager
  Advanced Control Panel
  www.runhosting.ch
   
 2. KNO3

  KNO3 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  163
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  38
 3. mrbajraktari1234

  mrbajraktari1234 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  119
  Pëlqimet:
  50
  Pikë nga trofetë:
  38
 4. muli1

  muli1 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  78
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  8

Shpërndaje faqen

Loading...