1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

web filma 2019 ne gjuhen gjermane ?

Tema tek 'Faqet Shqiptare' e hapur nga anonymous1, 2 Maj 2019.

 1. anonymous1

  anonymous1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  419
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  18
  tung it.com e kom 1 pytje a din naj kush do web ku mundet me kqyr njeri filme te reja gjermanisht ? flm per mirkuptim
   

Shpërndaje faqen

Loading...