1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes Web Faqen me Google Ads Gjermani

Tema tek 'Shitje' e hapur nga Elira, 14 Shkurt 2019.

 1. Elira

  Elira Anëtar Aktiv

  Postimet:
  262
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  38
  Shes Web faqen per news te lidhur me google adsense Gjermani, 80% e postimeve jan seo, arsyja e shitjes mungesa trafikut edhe nuk kam kohe. Po ashtu fan page 3.2k shum akive mundesh me shpernda linka, Pm kush eshte i interesum.
   

Shpërndaje faqen

Loading...