1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Web-e me Wordpress

Tema tek 'Projektet Tuaja' e hapur nga boni, 11 Maj 2020.

 1. boni

  boni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  185
  Pëlqimet:
  34
  Pikë nga trofetë:
  28
  E kam pas shprehe kete ide, tani ne karantine e bana realitet. Krijimin e webfaqeve vetem me wordpress per bisnese te vogla te ndryshme, restorante, firma ndertimi e tjer pra jo webe shum te nderlikume e me sigurime te sofistikume. Nuk eshte se jam ndoj specialist por nqs ndonjeher kam ndonje projekt si webshop pershembull at'her dihet qe ndihmen do e kerkoj ne kete forum.Kam kerku edhe ma heret qe te qe te kem te pakten ndonje pike referimi por ska pas fort sukses.
  Nuk e kam ne mend me u ba i pasun prej kesaj pune, vec pasion a zdi si me shpjegu :p
  faqja eshte https://opmaat.website/ dhe ka gati cdo dit rreth 10 vizitor te ri ... nuk kam ba fare SEO .. por thjesht domain qe kam zgjedhe po ta perkthesh ne shqip do te thote "webfaqe me porosi", ne hollandisht kjo "op maat" perdoret shume ne google.

  shofim tash, nqs dikush deshiron bashkpunim ne ndonje te ardhme .. te me shkruaj. flm
   
  @science pëlqen postimin.
 2. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

  Postimet:
  489
  Pëlqimet:
  143
  Pikë nga trofetë:
  53
  loadingu qenka i bkr me i bukur do ishte preloader nejse:) pas mendimit tim ndryshoje dizajnin vendose me tmir :) vendos nj kategori per javascript besoj qe do kesh shum vizita se tash njerzit po kerkojn mesime per javascript / css / php etj etj .. nese kerkon najher naj ndihm rreth ktyne do ju ndihmoj me aq sa kam mundesi ! :) KLM dhe suksese !
   
  boni pëlqen postimin.
 3. boni

  boni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  185
  Pëlqimet:
  34
  Pikë nga trofetë:
  28
  flm per keshillat, shofim si do shkoje!
   
  Mr.Gh0$T pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...