1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Web bloger ne rritje - me qka te lidhi per fitime

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga albani99, 2 Janar 2020.

 1. albani99

  albani99 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  391
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  53
  Para disa ditesh verejta se nje web ne blogger po mer teper vizita afer 5,000 brenda 24h Pa kurfar shperndarje niche eshte downloads app review por kam tentuat me adsense nuk e pranon me qka te lidhi qe te fitoj diqka
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,342
  Pëlqimet:
  788
  Pikë nga trofetë:
  343
  Po jepni më shumë info. Fillimisht çfarë gjuhe është faqja?
   
 3. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  880
  Pëlqimet:
  275
  Pikë nga trofetë:
  93
  Bloggeri i tregon fake viewers. Fut analytics dhe shikoje
   
 4. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar i Njohur

  Postimet:
  502
  Pëlqimet:
  150
  Pikë nga trofetë:
  73
 5. immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,732
  Pëlqimet:
  305
  Pikë nga trofetë:
  213
  A eshte ma e mire se mgid apo ske informacion?
   

Shpërndaje faqen

Loading...