1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

wazzapmigrator app

Tema tek 'Android' e hapur nga sony24, 1 Shtator 2019.

 1. sony24

  sony24 Anëtar

  Postimet:
  27
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  13
  Pershendetje! me duhet ky app qe sherben per te transferuar whatsapp(chat dhe media ) nga iphone ne android. ne playstore ndodhet por eshte me pagese. faleminderit!
   

Shpërndaje faqen

Loading...