1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Wallet per ripple

Tema tek 'Valutat Tjera Virtuale' e hapur nga Flori21, 15 Janar 2018.

Tags:
  1. Flori21

Flori21 Anëtar

Postimet:
    23
    Pëlqimet:
    3
    Pikë nga trofetë:
    18
    Perhendetje

Doja te dija cfar walleti te perdor per ripple online apo desktop.....per momentim kam nj wallet n gatehub dhe me kerkon 20 XRP per depozitim pra m duket se i ngrin dhe nk i leviz dot..
    Kam par qe antarve te tjer mbas regjistrimit ju dalin direkt 20 XRP n llogari t pa levizshme nk e di nqs transferoj atje XRP ndoshta 20 prej tyre nk do ti perdor dot.
    A i ka ndodh ndokujt ?
    flm

2. beharluu

beharluu Anëtar i Njohur

Postimet:
    646
    Pëlqimet:
    191
    Pikë nga trofetë:
    88
    20 xrp nuk mundesh me i terhjek per arsye se ato xrp mbeten ne llogari per te qendruar llogaria e hapur edhe nese i fut vet prap se prap nuk mundesh me i terhjek

Flori21 pëlqen postimin.
  3. wayfarer

wayfarer Anëtar Fillestar

Postimet:
    66
    Pëlqimet:
    13
    Pikë nga trofetë:
    18
    gatehub i mban gjithmon 20xrp, eshte wallet shume i sigurt veq qe te kerkon te dhena identifikimi per ta siguruar acc.

Flori21 pëlqen postimin.
  4. ahmet123

ahmet123 Anëtar Aktiv

Postimet:
    302
    Pëlqimet:
    51
    Pikë nga trofetë:
    38
    mduket qe e ka .ni limit kohor per mbajtjen e kto 20 xrp, nuk ti mban pergjithmon ne wallet....!

Flori21 pëlqen postimin.
  5. Flori21

Flori21 Anëtar

Postimet:
    23
    Pëlqimet:
    3
    Pikë nga trofetë:
    18
    Faleminderit per pergjigjet :)

Shpërndaje faqen

Loading...