1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Wallet per ripple

Tema tek 'Valutat Tjera Virtuale' e hapur nga Flori21, 15 Janar 2018.

Tags:
 1. Flori21

  Flori21 Anëtar

  Postimet:
  23
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  18
  Perhendetje

  Doja te dija cfar walleti te perdor per ripple online apo desktop.....per momentim kam nj wallet n gatehub dhe me kerkon 20 XRP per depozitim pra m duket se i ngrin dhe nk i leviz dot..
  Kam par qe antarve te tjer mbas regjistrimit ju dalin direkt 20 XRP n llogari t pa levizshme nk e di nqs transferoj atje XRP ndoshta 20 prej tyre nk do ti perdor dot.
  A i ka ndodh ndokujt ?
  flm
   
 2. beharluu

  beharluu Anëtar i Njohur

  Postimet:
  646
  Pëlqimet:
  191
  Pikë nga trofetë:
  88
  20 xrp nuk mundesh me i terhjek per arsye se ato xrp mbeten ne llogari per te qendruar llogaria e hapur edhe nese i fut vet prap se prap nuk mundesh me i terhjek
   
  Flori21 pëlqen postimin.
 3. wayfarer

  wayfarer Anëtar Fillestar

  Postimet:
  66
  Pëlqimet:
  13
  Pikë nga trofetë:
  18
  gatehub i mban gjithmon 20xrp, eshte wallet shume i sigurt veq qe te kerkon te dhena identifikimi per ta siguruar acc.
   
  Flori21 pëlqen postimin.
 4. ahmet123

  ahmet123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  302
  Pëlqimet:
  51
  Pikë nga trofetë:
  38
  mduket qe e ka .ni limit kohor per mbajtjen e kto 20 xrp, nuk ti mban pergjithmon ne wallet....!
   
  Flori21 pëlqen postimin.
 5. Flori21

  Flori21 Anëtar

  Postimet:
  23
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  18
  Faleminderit per pergjigjet :)
   

Shpërndaje faqen

Loading...