1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Wallet me te sigurta per modhet dixhitale?

Tema tek 'Ethereum' e hapur nga Zikuziku1989, 31 Korrik 2017.

 1. Zikuziku1989

  Zikuziku1989 Anëtar

  Postimet:
  33
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  18
  Doja te pyesja kush jane wallet me te sigurta per Litecoin dhe ETH.. kush din dhe wallet per monedhat e tjera ... qe i suporton per vendin tone ? coinbase nuk e suporton ne shqiperi...
   
 2. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,465
  Pëlqimet:
  1,095
  Pikë nga trofetë:
  358
  Coinbase eshte me shume exchange se wallet.

  Shiko ne faqet zyrtare te monedhave te tregojne wallets.
   
 3. Edon123

  Edon123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  223
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  53
  Per ethereum eshte myetherwallet e pelqejn shume njerze
   
  Zikuziku1989 pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...