1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

wallet-i ma i sigurt ?Ripple

Tema tek 'Valutat Tjera Virtuale' e hapur nga Edon123, 21 Dhjetor 2017.

 1. Edon123

  Edon123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  223
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  53
  cile eshte walleti me i mire dhe me i sigurte te cilin ma preferoni per ripple
   
  wolf_mc12 pëlqen postimin.
 2. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,243
  Pëlqimet:
  234
  Pikë nga trofetë:
  93
  poloniex perdori vet
   
 3. Liridoni

  Liridoni Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,572
  Pëlqimet:
  154
  Pikë nga trofetë:
  93
  Ku i blejte qe i transferove ne poloniex, se cex.io po na myt me fee.
   
 4. Hektor

  Hektor Guest

 5. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,243
  Pëlqimet:
  234
  Pikë nga trofetë:
  93
  kam blere prej personav dhe ikam transferuar poloniex
   
 6. wayfarer

  wayfarer Anëtar Fillestar

  Postimet:
  66
  Pëlqimet:
  13
  Pikë nga trofetë:
  18
  gatehub.net
   
 7. Pleurat

  Pleurat Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,330
  Pëlqimet:
  583
  Pikë nga trofetë:
  343
  Edhe une e perdori gatehub.net dhe gjithqka eshte ne rregull dhe e sigurte,perveq mbajtjes se ripple ke edhe shume mundesi tjera.
   
 8. Liridoni

  Liridoni Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,572
  Pëlqimet:
  154
  Pikë nga trofetë:
  93
  Qfar fee ka gatehub ne transaksione me depozitu pare prej cc, dhe per exchange?
   
 9. Pleurat

  Pleurat Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,330
  Pëlqimet:
  583
  Pikë nga trofetë:
  343
  Me cc nuk kam ble as njehere,vetem transfer prej nje walleti ne walletin e gatehub.Per fee nuk e di kurr sjam interesu
   
  Liridoni pëlqen postimin.
 10. Edon123

  Edon123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  223
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  53
  faleminderit te gjithve per pergjigje
   
 11. iboanonymous

  iboanonymous Anëtar i Njohur

  Postimet:
  553
  Pëlqimet:
  117
  Pikë nga trofetë:
  88
  A mundet mem tregu dikush ku muj me ble ripple?
   
 12. Liridoni

  Liridoni Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,572
  Pëlqimet:
  154
  Pikë nga trofetë:
  93
  Mundesh me ble ne cex.io
   
 13. iboanonymous

  iboanonymous Anëtar i Njohur

  Postimet:
  553
  Pëlqimet:
  117
  Pikë nga trofetë:
  88
  Po a tha dikush qe o scam?
   
 14. Liridoni

  Liridoni Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,572
  Pëlqimet:
  154
  Pikë nga trofetë:
  93
  Lexoj krejt komentet e asaj teme qe "paska than dikush" e kupton a osht scam a jo.
   
  minitar pëlqen postimin.
 15. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,243
  Pëlqimet:
  234
  Pikë nga trofetë:
  93
  smundesh te besh withdraw prandaj mos bleni te cex.io nje antar ka thene keshtu
   
 16. Edon123

  Edon123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  223
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  53
  iqoption a eshte e sigurte per me ble ripple edhe a muj me i ba withdraw ne cilin do wallet
   
 17. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,243
  Pëlqimet:
  234
  Pikë nga trofetë:
  93
  iqoption eshte per trade sa e di un
   
 18. Jãşhť'Sşeriĕ

  Jãşhť'Sşeriĕ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,691
  Pëlqimet:
  530
  Pikë nga trofetë:
  208
  Tema esht "wallet i sigurt" mirpo gati tgjith mduket se po flasin per wallet qe ta ofron shop.
  Si qenka e sigurt me i mbajt XRP apo cdo coin tjeter ne ndonje shop?

  Mund ti mbani ne shop po duhet tjeni t`vet dijshem qe ndonje dit mund te mos i shikoni me aty! Dhe mundesit e rikthimit jan zerro pik fare.
   
 19. Liridoni

  Liridoni Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,572
  Pëlqimet:
  154
  Pikë nga trofetë:
  93
  Withdraw ka thon se smunesh me bo me USD, po nese i transferon nbtc edhe bon withdraw at'her mundesh.
   
 20. Edon123

  Edon123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  223
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  53
  @Pleurat po kom problem nuk po di se qysh me vepru te 2-step verification te qr code
  ndoshta um ke kuptu sadopak se nuk pe di se qysh me plotsu te verification code (6digit PIN)
   

Shpërndaje faqen

Loading...