1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

VPS Windows/Linux + cPanel Falas

Tema tek 'Ueb Hosting dhe Domaine' e hapur nga DardanDaci, 11 Qershor 2019.

 1. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  661
  Pëlqimet:
  397
  Pikë nga trofetë:
  118
  Pershendetje

  Kemi ndryshuar paketat tona te VPS dhe ne qdo plan ofrohet cPanel Me License Falas per VPS Linux CentOS.
  Poashtu ofrohet edhe Windows License Falas me qdo plan.
  Normalisht cPanel License per VPS kushton $20 nga cpanel.net , ndersa ne ofrojm cPanel se bashku me vps me qmim shum me te ulet.

  PLAN DN1
  4GB RAM
  3 Core CPU
  128GB SSD
  Bandwidth Unlimited
  1 IPv4
  Windows/Linux OS
  Free cPanel License
  Cisco Firewall
  Arbor Anti DDOS
  €15.00/mujore
  cPanel+WHM Falas ose Windows VPS License Falas

  PLAN DN2
  6GB RAM
  4 Core CPU
  128GB SSD
  Bandwidth Unlimited
  1 IPv4
  Windows/Linux OS
  Free cPanel License
  Cisco Firewall
  Arbor Anti DDOS
  €27.00/mujore
  cPanel+WHM Falas ose Windows VPS License Falas


  PLAN DN3
  12GB RAM
  4 Core CPU
  128GB SSD
  Bandwidth Unlimited
  1 IPv4
  Windows/Linux OS
  Free cPanel License
  Cisco Firewall
  Arbor Anti DDOS
  €36.00/mujore
  cPanel+WHM Falas ose Windows VPS License Falas

  Lokacionet: DE(Germany),FR(France),CA(Canada)
  Serveret procesohen manualisht dhe zgjat prej 1 deri ne 2 ore deri tek dorzimi.
  Per qdo pyetje drejtohuni ne support ne faqe.
  Pagesa: PayPal
  Linku: https://dedinetworks.net/cart.php?gid=3
   
  Mr.Gh0$T, Slumerican dhe ﴾.﴿ pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...