1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

VPS Server ne Shitje

Tema tek 'Ueb Hosting dhe Domaine' e hapur nga LOST, 22 Shtator 2022.

 1. LOST

  LOST Anëtar

  Postimet:
  29
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  3
  VPS Server
  2 CPU cores
  2 GB RAM
  40 GB SSD RAID 10
  1000 GB bandwidth

  —————————
  Pershendetje te nderuar antar
  Te interesuarit qe deshirojn ta blejn Vps te me kontaktojne ne pm per cmimin !!
  Faleminderit
   

Shpërndaje faqen

Loading...