1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problem i Zgjidhur VPS se me duhet !!!

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga KALI-ALB, 25 Prill 2017.

 1. KALI-ALB

  KALI-ALB Anëtar i Njohur

  Postimet:
  918
  Pëlqimet:
  211
  Pikë nga trofetë:
  73
  P.sh antare te itshqip.

  E kam publikuar nje teme te tille dhe me perpara po nuk po e gjej.

  Pra kerkoj nje VPS se kam nevoje per momentin.

  Nese ka antare qe kan ju lutem te me dergoni nje.

  Ju flm.
   
 2. Best Answer:
  Post #6 by emiljano22, 3 Maj 2017
 3. TheSmurfie

  TheSmurfie Anëtar

  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  13
  ahysenaj dhe KALI-ALB pëlqejnë postimin.
 4. KALI-ALB

  KALI-ALB Anëtar i Njohur

  Postimet:
  918
  Pëlqimet:
  211
  Pikë nga trofetë:
  73
  Nuk kam kredit kart a mundesh me ma bo to apo ndonjë tjetër me ju pagujt 4€ BTC?
   
 5. emiljano22

  emiljano22 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  305
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  38
  ta jap une nje per 2 dite aq mundem ose 1 dite nese te nevojitet per aq ta jap nje
   
  KALI-ALB pëlqen postimin.
 6. KALI-ALB

  KALI-ALB Anëtar i Njohur

  Postimet:
  918
  Pëlqimet:
  211
  Pikë nga trofetë:
  73
  Falas apo me lek

  Falas nuk do ishte keq me lek nuk ta blej dot vlla se e blej per nji muj nji per 7€
   
 7. emiljano22

  emiljano22 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  305
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  38
  Best Answer
  po te them falas per 1 ose 2 dite jo me leke
   
  KALI-ALB pëlqen postimin.
 8. KALI-ALB

  KALI-ALB Anëtar i Njohur

  Postimet:
  918
  Pëlqimet:
  211
  Pikë nga trofetë:
  73
  Nuk e kuptova vlla flm per ofren e pranoj
   

Shpërndaje faqen

Loading...