1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Vpn per Facebook ad breaks

Tema tek 'Diskutime tjera' e hapur nga Jack Fish, 29 Qershor 2020.

 1. Jack Fish

  Jack Fish Anëtar

  Postimet:
  15
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Djema a e dini nqs ja vlen me ble vpn premium veq per veti me postu prej germany qe mos me dal mo ne fb ad breaks ineligibility country ?
   

Shpërndaje faqen

Loading...