1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Vpn ndryshimi ve dodhjen per ne austri

Tema tek 'Tjera' e hapur nga Aldi1234, 7 Korrik 2019.

Tags:
 1. Aldi1234

  Aldi1234 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  116
  Pëlqimet:
  17
  Pikë nga trofetë:
  28
  Psh ndonje program per windows per ndryshimin e vendodhjes per austrin.ndonje sugjerim free nqs dhe me lek.flm
   
  BurimBushi pëlqen postimin.
 2. BurimBushi

  BurimBushi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  344
  Pëlqimet:
  71
  Pikë nga trofetë:
  53
  NordVpn tkisha sugjeru po tash mdoket smunesh me perdor free, por i ki ofertat super tlira per 1 vjet.
   
 3. Aldi1234

  Aldi1234 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  116
  Pëlqimet:
  17
  Pikë nga trofetë:
  28
  Po naj nji me lek qe mbahet e mir
   
  BurimBushi pëlqen postimin.
 4. BurimBushi

  BurimBushi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  344
  Pëlqimet:
  71
  Pikë nga trofetë:
  53
  Sigurisht qe NordVpn, edhe reviews i ka shume tmira, edhe osht i shpejt.
   

Shpërndaje faqen

Loading...